Калініна розповіла, які елементи їй треба покращити

Ангеліна вірить, що може змагатися з найкращими тенісистками планети
05 грудня 2022р. 00:05
Калініна розповіла, які елементи їй треба покращити
Фото: j48tennis.net

Перша ракетка України Ангеліна Калініна розповіла, які у неї очікування від наступного змагального сезону:

Я знаю, що можу змагатися з цими гравцями. Я перемагаю деяких із них, комусь програю, але я відчуваю, що рухаюся в правильному напрямку, і мені ще багато чого потрібно поліпшити, щоб бути стабільною на цьому рівні. Цього року я побачила, якою майстерністю володіють гравці на вищому рівні, наскільки вони сильні. Усі конкурентоспроможні, але тенісистки топ-30 просто неймовірні, тому що вони тримаються там протягом усього року.

Наступного року мені потрібно бути більш стабільною. У цьому сезоні я ніколи не думала про свій рейтинг, я просто намагалася грати кожен матч так якісно, як тільки могла. Іноді це вдавалося, іноді не дуже. Але наступного року я вже знаю всі турніри і знаю, чого від них очікувати. Сподіваюся, я покращу свій рух, свої удари, свою подачу і зроблю ще один ривок. Як каже Надаль, кожного дня потрібно щось покращувати.

Мій чоловік перебуває зі мною в Турі 24 години на добу 7 днів на тиждень, але мій тренер з фітнесу не зміг поїхати через війну, тож цього року я жила без належної фізичної підготовки. На час передсезонки я базуюся в Словаччині, і я з нетерпінням чекаю, як все складеться.

Калініна назвала повернення в Україну найкращим тижнем 2022 року.

Джерело: btu.org.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: