Ястремська в божевільному протистоянні здолала Остапенко і вийшла в чвертьфінал турніру WTA 250 в Бірмінгемі

Українка обіграла свою суперницю в трьох сетах
16 червня 2022р. 19:15
Даяна Ястремська / Фото - БТУ
Українська тенісистка Даяна Ястремська (WTA №79) з рахунком 3:6, 7:5, 7:5 обіграла латвійку Олену Остапенко (№16 WTA) у другому раунді турніру WTA 250 в Бірмінгемі (Великобританія).

Матч тривав 2 години 16 хвилин. Ястремська оформила 14 ейсів і допустила 9 подвійних помилок. Це була перша офіційна зустріч тенісисток.

У наступному раунді Даяна зустрінеться з переможницею матчу між китаянкою Чжан Шуай (№54 WTA) та румункою Оленою Руссе (№55).

Відзначимо, що українка здобула третю перемогу в цьому сезоні над суперницею по топ-20 і проведе четвертий чвертьфінал.

Нагадаємо, в першому колі турніру Ястремська з рахунком 6:4, 6:3 обіграла польку Магду Лінетт.