Сейчас 2
Вчера 19
Сегодня 19
Завтра 4
Развернуть Свернуть

Веб-конференция Владимира Брынзака. Видео

Традиционная предсезонная веб-конференция президента ФБУ
Президент Федерации и два поколения украинского женского биатлона / Facebook

В воскресенье, 27 ноября, в день старт сезона Кубка мира по биатлону, смотрите на телеканале XSPORT и портале XSPORT.ua традиционную предсезонную веб-конференцию президента Федерации биатлона Украины Владимира Брынзака. Начало веб-конференции – в 15:00 – сразу после окончания трансляции хоккейного матча «Донбасс» - «Дженералз».

На портале XSPORT.ua трансляция будет доступна в плеере в этой новости.

Напомним, сезон биатлонного Кубка мира стартует 27 ноября смешанными эстафетами на этапе в Эстерсунде, Швеция. Все расписание и результаты сезона доступны на нашем портале – как Кубка мира, так и Кубка IBU.

Составы всех сборных на первый этап Кубка мира, а также все новости насыщенного межсезонья смотрите на нашем сайте.

Предмезонная веб-конференция Владимира Брынзака в ноябре 2015 года - здесь.

Источник: XSPORT
Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 25

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
Страницы:   1    2    3   
27 ноября 2016г. 15:13
Добрий День!!!Чи не здається Вам,якщо  б Яна Бондар відчувала більшу підтримку тренерів і також ВАС Володимире Михайловичу,тоді результати були набагато кращі у Яни???
27 ноября 2016г. 14:02
У цьому році Юля Журавок буде виступати в основі на етапах Кубка світу?
Дякую
27 ноября 2016г. 12:41
Скажіть який настрій перед гонками у наших біатлоністів???? Готові вигравати "золото" ???
Дякуююю
27 ноября 2016г. 11:35
На які медалі ЧС ви розраховуєте?
27 ноября 2016г. 09:26
почему у болельщиков украинского биатлона нет возможности получить автограф карты любимых спортсменов? в других странах это есть, даже в той же россии, белорусии, польше и тд. думаю что нашим биатлонистам было бы тоже приятно получать письма от своих фанатов.
27 ноября 2016г. 02:30
Володимир Михайлович, розумію, що з лижами це не до вас, але ж ми всі розуміємо, що вправні біатлоністи спочатку мають стати вправними лижниками, і ми маємо багато прикладів, коли швидкісні лижники переходять у біатлон, тому питання: чи не бажаєте ви підтримувати розвиток лижного спорту в Україні? В тому самому Києві є ціла купа лісів, але крім маленької бази на Ягідній немає жодного місця, де могли б тренуватись аматори. В нас немає абсолютно ніяких аматорських змагань, як в тій же Норвегії чи Росії, де є гонки, які збирають тисячі людей від малих до старіків. В нас лижі, здається, взагалі не популяризовані, нема масовості, як це було ще в радянські часи. Чи є якісь кроки федерації у розвитку цього напрямку?
27 ноября 2016г. 02:22
Вчора з'явилась новина про Тимофія Лапшина, прокоментуйте ще тут цю новину)) Скандали, інтриги, розслідування, все ж таки )))
26 ноября 2016г. 20:09
Доброго дня Володимире Михайловичу. От зараз великими російськими спєцами до грудневих міжнародних стартів не залучена найшвидша і найтехнічніша біатлоністка безкрайніх східних просторів Свєтлана Міронова, гадаю, добре знаєте таку. Ви, як багаторічний поціновувач і практик з залучення східних легіонерів, часом не маєте думок підбити клинці до цієї молодої перспективної особи?
25 ноября 2016г. 22:00
Що з підгрушною чи виступе олена в індидуально гонці і взагалі в остерсунді
25 ноября 2016г. 21:45
Можете пояснити чому Тищенко не прогресує,а навіть навпаки.Може,йому треба тренуватися тільки з основою,щоб підтягнутися?

Страницы: 1  2  3  

Букмекер месяца