Вчера 10
Сегодня 14
Завтра 0
Развернуть Свернуть

Веб-конференция Владимира Брынзака. Видео

Традиционная предсезонная веб-конференция президента ФБУ
Президент Федерации и два поколения украинского женского биатлона / Facebook

В воскресенье, 27 ноября, в день старт сезона Кубка мира по биатлону, смотрите на телеканале XSPORT и портале XSPORT.ua традиционную предсезонную веб-конференцию президента Федерации биатлона Украины Владимира Брынзака. Начало веб-конференции – в 15:00 – сразу после окончания трансляции хоккейного матча «Донбасс» - «Дженералз».

На портале XSPORT.ua трансляция будет доступна в плеере в этой новости.

Напомним, сезон биатлонного Кубка мира стартует 27 ноября смешанными эстафетами на этапе в Эстерсунде, Швеция. Все расписание и результаты сезона доступны на нашем портале – как Кубка мира, так и Кубка IBU.

Составы всех сборных на первый этап Кубка мира, а также все новости насыщенного межсезонья смотрите на нашем сайте.

Предмезонная веб-конференция Владимира Брынзака в ноябре 2015 года - здесь.

Источник: XSPORT
Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 25

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
Страницы:   1    2    3   
25 ноября 2016г. 21:43
Як ви вважаєте,що важливіше гарна стрільба чи висока швидкість?
25 ноября 2016г. 21:42
Скажіть,чому чотири бітлоністки потрапили в основу автоматом,а 2 відбираються за "спортивним принципом"?
25 ноября 2016г. 20:46
Володимир Михайлович, в минулому в сервiс-бригадi зб.Росii працював 1 украiнець (здаеться Заровний). Чи вiн ще працюе у росiян? Якщо Так - чи не було у Вас бажання повернути його в зб.Украiну з допомогою наших нових спонсорiв? Чи ми не можемо оплачувати його послуги на тому рiвнi що платить росiя?
25 ноября 2016г. 20:36
Скажiть будь-ласка чи е у Вас 100% впевненiсть що Вiта Семеренко буде готуватись до ОI в складi збiрноi Украiни? Адже вона може пiти легким шляхом - натуралiзацii в iн.краiнi, наприклад в Бiлорусi. Адже треба бути реалiстом - попасти до складу основи збiрноi Украiни Вiтi буде дуже складно без тоi бази що закладаеться в 2 сезони перед ОI....(хоча ми всi сподiваемся що побачимо Вiту в укр.формi на ОI).
25 ноября 2016г. 20:17
Как такое возможно, что после шестилетнего перерыва в карьере Илмарс Брицис в 46-ти летнем возрасте в спринтерской гонке на этапа кубка IBU показал результат ходом выше, чем наши молодые Андрей Доценко и Виталий Труш?
25 ноября 2016г. 19:54
В гонцi в Шушенi Яна Бондар дуже впевнено трималась серед лiдерiв до 3-i стрiльби (1 стiйка), причому на двох стрiльбах лежачи були 0 0.  Як Ви вважаете (на основi iнформацii якою Ви володiете) чи зробить Яна крок вперед в цьому сезонi в стрiльбi стоячи ?  
25 ноября 2016г. 19:45
Володимир Михайлович, якщо не помиляюся : майже уся наша жiноча збiрна бiгае на лижах ТМ Fisher. А Настя Меркушина на Madshus (можливо й Iра Варвинець на Madshus). Чи це додае лишнього клопоту нашiй сервiс-бригадi коли лижi у спортсменiв рiзних торг.марок?
25 ноября 2016г. 19:39
Колись в минулому в пресi була iнформацiя що у нашого видатного тренера Григорiя Шамрая нема нормальноi квартири. Чи вирiшилось якось це питання з Сумською владою? Адже ганьба коли у тренера який виховав для Украiни сестер Семеренко нема нормальноi житловоi площi. Дякую
25 ноября 2016г. 19:33
Володимир Михайлович, пояснiть будь-ласка правила IBU. Олена Пiдгрушна в минулому роцi зайняла 7 мiсце а Юля Джима - 15е. Чи дае iм це якiсь переваги при виборi стартовоi групи в цьому сезонi?  
25 ноября 2016г. 19:24
Володимир Михайлович, скажiть будь-ласка на скiльки рокiв розрахована угода мiж ФБУ й Adiddas? Чесно кажучи, е вiдчуття що для такi збiрнi як Украiна, Казахстан та iн.для них як 2й сорт.Нiякого креативу в дизайнi форми. Чи радяться вони з ФБУ на рахунок дизайну перед кожним сезоном?

Страницы: 1  2  3  

Букмекер месяца