14:20
Телемагазин
14:25
Футзал. Товариський матч. Азербайджан - Україна

Багатскіс: «Нам не вистачало свіжості в задній лінії»

Спеціаліст зазначив, що команда приймала багато неправильних рішень у другій половині матчу
Багатскіс: «Нам не вистачало свіжості в задній лінії»

Головний тренер збірної України Айнарс Багатскіс в коментарі прес-службі ФБУ прокоментував поразку в контрольному матчі проти Португалії (76:77).

«Було цікаво подивитися, на що ми здатні і над чим потрібно більше працювати, особливо в ситуації, коли баскетболісти грають на важких ногах. У всіх гравців різні кондиції, тому що вони мали різний ігровий час в клубах. Те, що ми побачили на майданчику, приблизно те й очікувалося. Ми дуже намагаємося, але іноді навіть занадто, більше граючи ногами і емоціями, ніж головою. Особливо сьогодні це було зрозуміло, коли з - за тренерських рішень не грали Лукашов і Бобров і нам не вистачало свіжості в задній лінії.

У другій половині у нас було багато неправильних рішень в атаці, технічного шлюбу. Суперник взяв 19 підборів на нашому щиті і виконав на 20 кидків більше – команда Португалії грала дуже агресивно. Ми трохи попливли в другій частині гри. У четвертій чверті був момент, коли ми чотири рази втратили м'яч на веденні. Ми просто менше кидали і більше помилялися. Так що нам потрібно навчитися приймати правильні рішення, на чому зараз і зосереджуємося. Як я вже говорив, не вистачає гравців, які брали лідерські ролі на себе і таких гравців шукаємо в поточній ситуації.

Ми відчували нові варіанти гри, які точно будемо використовувати в майбутніх матчах. Радує те, що гравці їх швидко підхоплюють, але ще раз скажу, що ми краще граємо по ситуації і приймаємо правильні і хороші рішення. Протягом решти днів ми будемо над цим працювати. Команда повинна бути спокійніше на паркеті незалежно від суперника і рахунки на табло. У баскетболі виграє той, хто менше помиляється».

Раніше збірна України виграла контрольний матч у Словаччині.

Нагадаємо, збірна України в Ризі зіграє домашні матчі відбору на ЧС-2023 проти Грузії (1 липня) і Іспанії (7 липня), а 4 липня національна команда в Скоп'є буде протистояти Північній Македонії.


Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.