Вчера 20
Сегодня 17
Завтра 0
Развернуть Свернуть

Веб-конференция Елены Пидгрушной

Капитан сборной Украины по биатлону на XSPORT.ua.
biathlon.com.ua

В субботу, 5 сентября, в 11:00, капитан сборной Украины по биатлону. Олимпийская чемпионка и чемпионка мира Елена Пидгрушная станет гостьей веб-коференции на XSPORT.ua. В прямом эфире Елена ответит на вопросы аудитории портала.

ВРЕМЯ НАЧАЛА ВЕБ-КОНФЕРЕНЦИИ сообщим дополнительно – СЛЕДИТЕ ЗА АНОНСОМ НА САЙТЕ

Свои вопросы для Елены Пидгрушной можно оставлять в комментариях к этой новости. Напомним, сервис комментариев на XSPORT.ua доступен без регистрации.

Напомним, на прошлой неделе украинская сборная уверенно выиграла медальный зачет летнего чемпионата мира в Румынии, где, правда, не выступали сильнейшие биатлонисты мира. Елена Пидгрушная, недавно восстановившаяся после травмы, выступила в Румынии только в смешанной эстафете.

Источник: XSPORT
Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 31

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
Страницы:   1    2    3    4   
2 сентября 2015г. 17:19
Елена! Как ты относишься к футболу, будешь ли ты переживать за наших пацанов сегодня в матче с Беларусью? Если да ,то в какой компании обычно смотришь игры?
2 сентября 2015г. 16:30
Олено, скажіть, будь ласка, яка нині атмосфера в команді?  Чи багато ви втратили не тренеруючись рік зі збірною у плані фізичної підготовки? Чи важко відновлювати кондиції? На скільки ви зараз задоволені собою, тобто, чи вдається те, що необхідно виконувати?
2 сентября 2015г. 16:18
Олена, скажiть будь-ласка чи е в планах для основи жiночоi збiрноi поiздка на Американськi етапи Кубку свiту? Чи це буде частина збiрноi чи повний склад? Адже з 2 етапiв - 5 гонок йдуть до залiку Кубку Нацiй. Дякую.
2 сентября 2015г. 15:49
Олено. Чи можливо отримати вашу автограф-карту. Якщо так, то яким чином це можна зробити?
2 сентября 2015г. 18:58
Вам надо обратиться на сайт ФБУ в раздел "Автографкарты" [ссылка удалена], Вам пришлют по почте.
2 сентября 2015г. 15:48
Привет, Лена. Скажите, общаетесь ли вы с кем то из зарубежных спортсменов, с кем из команды вы в наилучших отношениях и собираетесь ли вы изучать английский?
2 сентября 2015г. 15:46
Очень рады вашему возвращению, Лена. Скажите каков сейчас уровень конкуренции в команде. Стоит ли вас ожидать в эстафетной четверке, или все таки пропущенный год дал о себе знать и молодые девочки сильнее вас?
2 сентября 2015г. 15:45
Доброго дня, Олено. Скажіть, як справи з вашим здоров'ям? На ЛЧС в Румунії було помітно, що форма у вас зараз не найкраща. Чи все в порядку з підготовкою? Задоволені умовами і новими тренерами? Чого нам чекати в наступаючому сезоні, тої Олени яка робила паузу, чи все таки до повернення тої форми треба почекати пару сезонів?
2 сентября 2015г. 13:11
Олена, скажiть будь-ласка, чи полетить Урош Велепець з командою на розвантажувальний збiр в Туреччину? Як Ви оцiнюете рiвень Вашоi готовностi на даний момент якшо порiвняти з Олiмпiйським сезоном (в такий самий перiод)?
2 сентября 2015г. 13:04
Олена, добрий день. 1.Як Ви оцiнюете рiвень фiзичноi пiдготовки нашоi жiн.команди? 2. Чи можете сказати як капiтан - чому з Вами нема на зборах Iрини Варвинець й Валi? Чи все з ними в порядку? 3. Як Ви вважаете - Чи буде наша жiноча естафетна 4-ка конкурентною по вiдношенню до нiмкень в цьому сезонi?
2 сентября 2015г. 11:29
Добрий день, Олено. Дуже радію вашому поверненню до лав збірної.  Питання наступне: нажаль неможу знайти інформацію щодо Валі та Віти Семеренко, чи планують вони виступати в цьому сезоні? А також стосовно Іри Варвинець та Артема Тищенко де і як проходить їх підготовка? Чи всі спортсмени братимуть участь у ЛЧУ, що відбудеться у вересні? Дякую.

Страницы: 1  2  3  4  

Букмекер месяца