Вчора 8
Сьогодні 13
Зараз 0
Завтра 3
Розгорнути Згорнути
Футбол (13 подій из 32) показати все
немає важливих матчів

Новини про українських футболістів за кордоном: Футбол

1 - 24 252
1 2 3 4 5
Більше новин

Українські футболісти за кордоном

Україна має багато талановитих гравців, які виступають в інших країнах і відмінно себе проявляють навіть у топ лігах, наприклад, АПЛ , Серія А Італії, Іспанська Прімера, Бундесліга і т.д. Завдяки цьому футбол збірної України сьогодні вийшов на новий якісний рівень.  

Найуспішнішими українськими легіонерами наразі можна назвати Євгена Коноплянку, Олександра Зінченка, Андрія Ярмоленка, Руслана Малиновського, Андрія Луніна, Романа Безуса, Романа Яремчука, Ігоря Харатіна.

Цей розділ присвячено українським легіонерам у футболі. Тут ви знайдете інформацію про українських футболістів, які виступають у різних країнах: Італії, Німеччині, Англії, Туреччині, Польщі, Португалії, Іспанії, арабських країнах та інших куточках світу. Ми ділимося новими даними про українських футболістів в іноземних клубах.  

Останні новини про українських легіонерів

Наша редакція ретельно стежить за українськими футболістами, які грають у складі зарубіжних клубів. Ми збираємо інформацію про найгучніші трансфери українських футболістів, успіхи українців за кордоном, відгуки про наших гравців у світовій пресі та оцінки їхньої гри від кращих тренерів світу.

Також у нас ви знайдете :

  • інтерв'ю гравців та їхніх тренерів;

  • останні новини про українців у зарубіжних футбольних лігах;

  • відео огляди вдалих моментів і голів, хайлайти, яскраві події на полі;

  • статистику;

  • аналітику;

  • результати ігор;

  • прогнози від експертів;

  • розбір техніки гри кращих футболістів;

  • гарячі трансфери українських футболістів та їхні зарплати;

  • міжнародні скандали, в яких фігурують вітчизняні гравці.

Крім цього, на сайті XSPORT.ua швидко з'являється інсайдерська інформація і ексклюзивні матеріали про українських футболістів за кордоном.

Редактори публікують тільки перевірену і достовірну інформацію. У нас ви не знайдете фейки та маніпулятивні матеріали. Ми дотримуємося журналістських стандартів і хочемо, щоб наші читачі отримували тільки правдиві дані. Будь-яку ситуацію журналісти, як це і повинно бути, показують з різних сторін. Тому за об'єктивними, розгорнутими і цікавими матеріалами — тільки до нас!   

Але ми не обмежуємося лише цією темою. На нашому порталі ви знайдете інші новини українського футболу, новини європейського футболу та світові новини футболу Зокрема, наша команда висвітлює такі події:

Крім того, на нашому порталі ви можете дивитися футбол онлайн і у будь-який час знайти найцікавіші відео огляди футбольних матчів.

Отже, тим, хто не представляє свого життя без цього прекрасного виду спорту, варто вже зараз додати XSPORT.ua у закладки або ж підписатися на повідомлення сайту!  


Читайте далі