Сьогодні 0

В Іспанії оцінили гру Луніна у матчі з Вільярреалом

Українець пропустив 4 м'ячі
20 травня 13:09

19 травня відбувся матч 37 туру Ла Ліги між командами Вільярреал та Реал Мадрид, що завершився з рахунком 4:4.

Український голкіпер мадридського клубу Андрій Лунін почав гру у стартовому складі та провів на полі весь матч, пропустивши 4 м'ячі. Іспанське видання Marca дало свою оцінку виступу українського воротаря у цьому поєдинку.

«Український воротар повернувся до стартового складу, щоб переконати Анчелотті випустити його у фіналі Ліги чемпіонів. Українець здійснив чудовий сейв у першому таймі після удару Серлота. Однак було видно, що Луніну не вистачає впевненості за стандартів, це його слабке місце, яким Куртуа вже давно опанував.

У другому таймі Лунін пропустив чотири голи від Серлота, це була не найкраща візитівка українця перед фіналом ЛЧ, проте його провини у пропущених м'ячах не було», – написали у виданні.