Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути
Ліга чемпіонів
Місце проведення:
Європа

Ліга чемпіонів

Деталі турніру
Місце проведення:
Європа
Найближчі матчі

Хокейна Ліга чемпіонів: новини, результати, таблиця

Для тих, хто любить хокей, Ліга чемпіонів - одне з найцікавіших подій. Даний розділ сайту присвячений хокейної Лізі чемпіонів. Тут ви знайдете найважливіші та актуальні новини.

Ліга чемпіонів в хокеї - коротка історія

Зародження турніру бере початок в 2013 році. Перший розіграш відбувся в сезоні 2014/15. Брати участь можуть клуби з вищих ліг країн Європи. Австрійські, німецькі, фінляндські, чеські, швейцарські та шведські команди беруть участь як представники ліг-засновників. Іншим командам потрібно отримати уайлд-кард. Клуби мають право змагатися, маючи одну з трьох ліцензій -A, B, C .

Примітно, що в хокейній Лізі чемпіонів не грають команди з Континентальної хокейної ліги (КХЛ), яка об'єднує клуби з Росії, Казахстану, Білорусі, Китаю, Фінляндії та Латвії. Таким чином, між Хокейної Лігою чемпіонів і КХЛ існує якесь протистояння.

Все про Хокейної лізі чемпіонів на XSPORT.ua

Дізнатися результати або почитати прогноз на майбутній матч ви можете на нашому сайті. У нас ви знайдете найважливішу інформацію :

  • свіжі новини;
  • турнірна таблиця ;
  • прогнози ;
  • інтерв'ю гравців і тренерів ;
  • розклад матчів ;
  • аналітика.

У команді XSPORT.ua працюють тільки професійні журналісти, редактори і оглядачі. Так що стежте за нашим сайтом, щоб оперативно і регулярно отримувати перевірену і важливу інформацію.

Читайте далі