Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Олімпійський рух: Olympics

Олімпійський рух - головні новини

Олімпійські ігри - головні міжнародні спортивні змагання. Для спортсменів завоювати олімпійську медаль вважається одним з найважливіших досягнень. Олімпійські ігри проводяться раз на 4 роки. Вони бувають літніми і зимовими. Також проходять Паралімпійські ігри, в яких беруть участь люди з інвалідністю.

Історія олімпізму починається ще в епоху античності. Ігри проводилися в Олімпії, яку греки вважали священною. Саме від місця проведення змагань і відбулася назва Олімпійських ігор.

Олімпійський рух сучасності відродилося під кінець 19 століття завдяки французькому громадському діячеві П'єру де Кубертену. Також існує Олімпійська хартія - документ, в якому викладені головні принципи олімпізму. Хартія написана англійською та французькою мовами і має 6 глав і 61 статтю.

Олімпійський рух в Україні в наш час представлено Національним олімпійським комітетом України (НОК). Цей орган займається розвитком олімпізму в Україні та забезпеченням участі національної збірної в Олімпіаді. Президентом НОК України є олімпійський чемпіон 1988 року Сергій Бубка.

Новини міжнародного та українського Олімпійського руху

На сайті XSPORT.ua зібрані головні новини олімпійського руху. Ми публікуємо інформацію про місце і дати проведення Ігор, дані про зміни в МОК, зміни в регламенті проведення змагань, додаванні нових видів спорту в програму, скандалах, пов'язаних з олімпізмом і багато іншого. Слідкуйте за головними новинами олімпійського руху разом з нами!

Читайте далі