Ліга конференцій UEFA

Ліга конференцій UEFA

Офіційний сайт: www.uefa.com/uefaeuropaconferenceleague/

Важливе

Ліга конференцій УЄФА — все про футбольний турнір 

Для поціновувачів футболу з'явився ще один чудовий привід стежити за матчами улюблених клубів — Ліга конференцій УЄФА. Це новий турнір для команд-учасниць УЄФА, що буде проводитися щороку.

У цьому розділі ви знайдете головні новини Ліги конференцій, огляди матчів, цікаві події і все, що потрібно знати про це змагання.

Учасники та правила Ліги конференцій 

Хто буде грати у Лізі конференцій, визначається за результатами національних змагань і кубкових турнірів. У ній беруть участь клуби, що знаходяться на низьких позиціях рейтингу УЄФА.

За рівнем і престижністю цей турнір йде після Ліги чемпіонів і Ліги Європи. Він створений, щоб було зіграно більше матчів більшої кількості клубів. Спочатку змагання хотіли назвати Ліга Європи 2, але у 2019-му році затвердили назву Ліга конференцій.

За форматом турнір нічим не відрізняється від ЛЧ і ЛЄ, крім того, що всі учасники групового етапу визначаються на основі результатів кваліфікації. У Лізі конференцій бере участь 32 команди щорічно. Спочатку відбувається групова стадія, потім плей-офф (в якому грають також ті, хто перебуває у другому рядку у групі Ліги конференцій і на третьому у групі Ліги Європи), потім традиційні 1/8, 1/4, півфінал і фінал.

Всі матчі будуть проводитися по четвергах, а фінал відбудеться в середу. За весь сезон буде зіграно 141 матч. Переможець отримає путівку у Лігу Європи.  

Сезон Ліги конференцій 2021/22 став дебютним.  

Отже, якщо говорити про футбол, Ліга чемпіонів сьогодні є найпрестижнішим турніром, за ним йде Ліга Європи і вже потім Ліга конференцій.  

Ліга конференцій УЄФА 2021/2022 — останні новини 

Наша редакційна команда уважно і з цікавістю стежить за цим турніром, тому всі важливі новини Ліги конференцій ви знайдете у нас.

Наш портал містить :

  • результати матчів Ліги конференцій 21/22;

  • огляди ігор і повтори футбольних матчів;

  • останні та найголовніші новини;

  • турнірну таблицю;

  • календар і розклад;

  • інтерв'ю гравців, тренерів, футбольних функціонерів;

  • хайлайти, голи і яскраві моменти з поля;

  • аналітичні матеріали, прогнози і коефіцієнти.

Тому, щоб завжди бути в курсі того, що відбувається на Лізі конференцій просто зараз, стежте за нашим сайтом!

Крім того, ми висвітлюємо й інші новини світового футболу Серед них:.

Отже, тим, хто любить спорт, футбол зокрема, варто вже зараз додати наш сайт у закладки або підписатися на його оновлення. Адже з XSPORT.ua всі найгарячіші новини онлайн футболу з'являються з блискавичною швидкістю. А наші журналісти, аналітики та експерти добувають для вас ексклюзивну інформацію і створюють найточніші огляди і прогнози.
Читайте далі