Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Головні новини аматорського боксу

1 - 24 48
1 2
Більше новин

Аматорський бокс: новини, змагання, відео, статистика

Аматорський бокс - це один з найдавніших олімпійських видів спорту, який в наш час не втрачає свою видовищність і популярність. У цьому розділі зібрані свіжі новини аматорського боксу України і світу, прогнози і аналітика.

Чим відрізняється аматорський бокс від професійного

Головна відмінність між аматорським боксом від професійного полягає в тому, що для бійців він не є джерелом заробітку. Боксери можуть отримувати лише призові за Олімпіаду, чемпіонати світу, міжнародні турніри та інші змагання.

Правила боксу серед аматорів і професіоналів мають багато спільного, але все ж відрізняються. Існує різниця в тому, скільки раундів триває бій. У аматорському це 3 раунду по 3 хвилини, а профі-поєдинок повинен тривати мінімум 4 раунди, теж по 3 хвилини.

Боксери-аматори виступають в майках. Раніше боксувати потрібно було тільки в шоломах, але з 2013 року спортсмени виходять на ринг без шоломів.

Аматорський бокс на даний момент має 10 вагових категорій (саме стільки комплектів медалей розігрувалося на літній Олімпіаді-2016 Ріо). З 2019 року AIBA постановила, що тепер буде 9 вагових категорій.

Новини аматорського боксу на XSPORT.UA

Наші журналісти стежать за всіма змаганнями аматорського боксу: чемпіонати світу та Європи, Олімпіада, відбіркові турніри, чемпіонати України, міські та обласні змагання. Також на нашому сайті ви зможете дивитися онлайн бої українських і зарубіжних боксерів.

Крім того, ви знайдете :

  • Огляди боїв і яскравих моментів ;
  • Прогнози ;
  • Інтерв'ю з боксерами і тренерами ;
  • Аналітику ;
  • Текстові та відео онлайн трансляції турнірів.

З XSPORT.ua ви не пропустіть жодної важливої події в аматорському боксі!

Читайте далі