Вчора 0
Сьогодні 0

Кейн — про матч з Північною Македонією: «Від нас чекали перемоги з рахунком 5:0 або 6:0»

Форвард відзначив характер суперників
21 листопада 2023р. 08:51

Капітан збірної Англії Гаррі Кейн прокоментував поєдинок відбору на Євро-2024 проти команди Північної Македонії (1: 1). Нападаючий зазначив, що підсумковий результат матчу його не здивував, при цьому він назвав хорошим загальний результат виступу команди в кваліфікації чемпіонату Європи. Англія, як відомо, з 20 очками завоювала перше місце в групі C.

«Ми знали, що це буде складна гра проти гідної команди, що грає на такому полі, на якому складно грати в нашому стилі. Ми поступалися з рахунком 0:1 по ходу гри при спірному пенальті. Було приємно вийти на поле – я завжди намагаюся допомогти команді, граю я 90 хвилин або 10 хвилин.

Для нас було важливо зрівняти рахунок, але шкода, що ми не змогли забити другий. Думаю, це був автогол, майже впевнений. Якщо хтось і повинен був забити другий гол, так це ми. Ми грали проти команди, над якою від нас чекали перемоги з рахунком 5:0 або 6:0, але вони добре попрацювали, щоб вибити Італію в стикових матчах чемпіонату світу», — заявив Кейн