Вчора 0
Сьогодні 0

Названо найкращого гравця матчу Боснія і Герцеговина – Україна

Синьо-жовті здобули важливу перемогу

У четвер, 21 березня, відбувся матч 1/2 фіналу плей-офф відбору Євро-2024, у якому збірна Боснії і Герцеговини брала на своєму стадіоні команду України. Зустріч завершилася вольовою перемогою синьо-жовтих з рахунком 2:1.

Статичний портал SofaScore оцінив футболістів, які взяли участь у цьому матчі. Найвищу оцінку отримав нападник збірної України Роман Яремчук, 81-й хвилині.

За чотири хвилини український форвард зрівняв рахунок, а потім віддав передачу Артема Довбика, який вирвав перемогу для українців. За свою гру Яремчук отримав оцінку 8.7 балів.

У Боснії та Герцеговини найвищу оцінку за матч отримав Ермедін Демирович7.4.

У фіналі плей-офф відбору Євро-2024 збірна України зіграє з Ісландією. Матч відбудеться 26 березня у Польщі та розпочнеться о 21:45 за київським часом.