«Маріуполь» в напруженому матчі обіграв СК «Сокіл»

«Сталеві чайки» здобули другу перемогу в сезоні над киянами
06 лютого 2022р. 19:48

Сьогодні, 6 лютого, в рамках 18-го туру хокейної Суперліги Паріматч СК «Сокіл» зустрівся з «Маріуполем».

У першому періоді рахунок відкрили господарі - Сергій Дорофєєв реалізував більшість і закинув шайбу в ворота Олексія Трифонова Команди почали нервово, про що свідчила гра в нерівних складах. «Маріуполь» реалізував чисельну перевагу і. Владислав Бойко зрівняв рахунок. Під завісу першого періоду Станіслав Тунхузін вивів маріупольську команду вперед - 2: 1.

У другому періоді команди грали стриманіше. Підопічні Сергія Вітера вирвалися вперед - Віктор Тютченко закинув третю шайбу команди. «Сокіл» намагався скоротити відрив і Віктору Шахворостову вдалося реалізувати момент, скоротивши відрив до мінімальних 2: 3. «Сталеві чайки» не віддали ініціативу і Віктор Тютченко закинув шайбу в верхню дев'ятку воріт, повернувши «чайки» перевага в дві шайби.

У завершальній двадцятихвилинці Сергій Мельников закинув швидку шайбу, скоротивши відрив до 3: 4. До кінця періоду команди по черзі створювали моменти біля воріт один одного, але змінити рахунок не вдалося. Матч завершився з рахунком 3: 4.

СК «Сокіл» - «Маріуполь» 3:4 (1: 2; 1: 2; 1: 0)