Вчора 18
Сьогодні 6
Завтра 4

Захисник збірної України: «Гол від Боснії – безглуздий»

Конопля прокоментував курйозний м'яч суперника у півфіналі плей-оф за вихід на Євро-2024
Юхим Конопля / Фото - УАФ

Захисник збірної України Юхим Конопля висловився щодо курйозного голу суперника півфіналі плей-оф за вихід на Євро-2024 з Боснією та Герцеговиною (2:1).

Гол безглуздий, ми на це не очікували. Але після пропущеного голу ми почали грати так, як мали грати з першої хвилини. Останні 20-25 хвилин після пропущеного ми показали більш схожу на нашу гру. Але все одно ми повинні покращувати свою гру. Був «кікс», бо Матвієнко не бачив м’яч, таке трапляється.

Ми очікували, що вони гратимуть у чотири захисники, адже вони ще жодної гри не зіграли у три захисники з новим тренером. Це також вплинуло на те, що нам було важко адаптуватись на полі до нової формації.

А за вирішальною грою відбору на Євро-2024 можна буде стежити вже 26 березня на нашому сайті. Онлайн-трансляція матчу Україна – Ісландія. Початок – о 21:45.