Фінляндія в овертаймі вирвала у Словаччини путівку до чвертьфіналу МЧС-2024

Словаччина – Фінляндія 3:4 ОТ (1:0, 0:1, 2:2, 0:1)

1:2 – Хамеенахо (Лассіла, Науккарінен) – 40:36,

2:3 – Каскімякі (Хеленіус) – 58:26,

3:3 – Мезар (Штрбак, Дворськи) – 59:16,

3:4 – Лассіла (Салін, Нюман) – 60:24,

Воротарі: Гаян – Кокко.

Словаки завдяки кидку Сікори відкрили рахунок в унісон з сиреною про закінчення першого періоду. Після перегляду відеоповтору суддя підтвердив взяття воріт за 0,2 секунди до кінця ігрового відрізку.

Фіни оговталися вже після перерви і відігралися – рахунок зрівняв Маністо.

А на початку третього періоду – на 36-й секунді – Хамеенахо вивів збірну Фінляндії вперед.

Втім, Словаччина також знайшла сили повернутися в гру завдяки голу Дворськи з п'ятака ближче до середини ігрового відрізка – 2:2.

Розв'язка матчу, начебто, настала незадовго до фінальної сирени. За 1 хвилину та 34 секунди до закінчення третього періоду Каскімякі забив за Фінляндію.

Але виграти в основний час словаки супернику не дозволили. Знявши воротаря, вони відігралися з шостим польовим на льоду – за 44 секунди до кінця періоду забив Мезар.

Фіни взяли своє вже на 24 секунді овертайму. Капітан «суомі» Лассіла приніс команді перемогу та путівку до півфіналу МЧС-2024.