Вчора 0
Сьогодні 0

Збірна України U-20 виграла медальний залік на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби

Наша команда завоювала 8 золотих нагород
04 липня 2023р. 20:21
Микита Зубаль / Фото - UWW
Збірна України U-20 стала найкращою в медальному заліку юніорського чемпіонату Європи-2023 зі спортивної боротьби, який відбувся в Сантьяго-де-Компостело (Іспанія).

На континентальній першості наша команда завоювала 17 медалей.

В греко-римській боротьбі срібло завоював Марко Волошин (55 кг), бронзу виграли Ірфан Мірзоєв (72 кг), Руслан Абдієв (77 кг), Іван Чмир (82 кг), Владислав Луб (97 кг).

В жіночої боротьбі чемпіонками турніру стали Вікторія Слободенюк (50 кг), Марія Єфремова (53 кг), Аліна Філіпович (57 кг), Ірина Бондар (62 кг), Манола Скобельська (68 кг), Ірина Заблоцька (72 кг). Бронзу здобули Юлія Плахнюк (59 кг), Марія Зенкіна (76 кг).

В вільної боротьби тріумфаторами стали Микита Зубаль (65 кг), Іван Примаченко (97 кг), бронзові нагороди завоювали Іван Чорногуз (86 кг) і Володимир Кочанов (125 кг).

Збірна України стала єдиною командою, яка завоювала на ЧЄ понад 4 золоті медалі.

Медальний залік:

1. Україна – 8 золотих медалей + 1 срібло + 8 бронзових нагород = 17 медалей

2-3. Азербайджан - 4+4+7 = 15

2-3. Туреччина - 4+4+7 = 15

Нагадаємо, збірна України з греко-римської боротьби U-20 увійшла в топ-5 загальнокомандного заліку.