Розгорнути Згорнути

Скандал? Склад Вереса на Динамо здивував навіть президента клубу

Кияни виграли перенесений матч УПЛ з рахунком 3:0
Іван Надєїн / Фото - НК Верес

Президент Вереса Іван Надєїн поділився думкою щодо практично повної ротації складу в перенесеному матчі п'ятого туру УПЛ проти Динамо (0:3).

В нас попереду вирішальний відрізок чемпіонату. В понеділок – найважливіша та найпринциповіша для нас гра, проти Минаю. Це буде лобовий матч, в якому на кону буде не три, а всі шість очок. А потім ще три ключові гри – усі проти суперників, які, як і ми, вирішують питання зі збереженням прописки у Прем'єр-лізі. Тобто з прямими конкурентами.

Тож певна ротація, враховуючи невеликий час на відновлення, звісно була необхідна. Хоча б для того, щоб отримати інформацію про гравців, які нечасто потрапляють до складу. Плюс до того, напередодні ми програли Руху 1:3, провівши дуже поганий другий тайм. І це також стало приводом для певних змін у складі на гру з Динамо. Тому не треба тут шукати якоїсь зради, а тим більше вибудовувати якісь конспірологічні версії.

Загалом це було суто тренерське рішення, яке було цілком логічне та зрозуміле. Я на вибір Шандрука ніяк не впливаю: це його компетенція і його парафія. Я сам дізнався склад на матч з Динамо за дві години до гри, трохи раніше за вас. І скажу відверто, мене він теж трохи здивував. Особливо воротарська позиція. Все ж таки Ющишин – це наш третій голкіпер. Хоча, зараз він фактично другий, бо Паст тяжко травмований. Але в цьому я бачу певну тренерську стратегію: нехай гравці розуміють, що в команді завжди є конкуренція, і кожен може потрапити до складу у будь-якому матчі.

І до речі, якщо повертатися до матчу з Динамо, то у першому таймі ми, попри все, виглядали дуже пристойно. Спокійно та організовано відбивали всі динамівські атаки. До першого голу вони не завдали жодного удару по наших воротах. Та й сам перший гол... Якби стінка не розсипалася, а прийняла удар на себе, його могло б і не бути. А збережи ми нулі до перерви, хто знає, як би все склалося далі. Можливо б така тактика на гру спрацювала, і тоді б всі казали, що це було абсолютно правильне рішення – виставити саме такий склад.

Ну, нічого. Рухаємося далі. Шанси на збереження місця в УПЛ в нас є, все в наших руках. В принципі, в нас достатньо непогана ситуація по календарю. Матчів проти лідерів не залишилося. Всі суперники нам під силу, тож все залежить тільки від нас.

Раніше з'ясувалась причина чергової відсутності нападника Динамо Владислава Супряги у матчі з Вересом.

Джерело: UA-Футбол Сергій Стаднюк