79 Подвійна заміна Барси: Роберто і Левандовскі поміняли Торрес і Ромеу.

75 Порту ударом у дотик забиває м'яч у сітку воріт Барселони - 4:2!

69 Подвійна заміна Барси: Рафінья і Педрі замість Лопеса і Крістенсена.

68: Жирона вперше вийшла вперед у матчі! Гол на рахунку Гутьєрреса!

65 Заміни Жирони працюють! Довбик асистував на Порту, зробивши рахунок 2:2!

64: Подвійна заміна Жирони: Циганкова і Лопеса поміняли Порту і Коуту.

59 Гюндоган знову не зміг переграти голкіпера Жирони.

51 Гассаніга потягнув удар Ямала.

Розпочався другий тайм.

Кінець першого тайму.

4 хвилини додано.

45 Барса наприкінці тайму отримала право на пенальті. Після перевірки VAR 11-метровий реалізував Левандовскі!

43 Жовта Серхі Роберто.

33 Перекладина! Не пощастило Гюндогану.

28 Жовта Кюнде.

26 Оборона Барси перервала пас Мартіна на Циганкова.

18 Удар Циганкова блоковано.

15 Гассаніга не дав Крістенсену оформити дубль.

11 Барса прибрала ініціативу до себе.

8 Удар Ямала не досяг мети.

5 Через 2 хвилини Довбик відновив паритет - 1:1!

3 Барса організувала швидкий гол, автором якого став Крістенсен!

Матч розпочався!

Склад Жирони:

В суботу, 4 травня, у каталонському дербі в рамках 34-го туру іспанської Ла Ліги Жирона українців Артема Довбика та Віктора Циганкова прийме Барселону.

Стежити за головними подіями матчу Жирона – Барселона можна, починаючи від 19:30 у цій публікації.

Після завзятої перемоги над Валенсією вдома в понеділок, Барселона повертається до ладу для своєї останньої великої гри в сезоні 2023/24, коли блауграна здійснює коротку поїздку, щоб зустрітися з Жироною у суботу ввечері. жахливе каталонське дербі.

Барса випередила своїх місцевих суперників на два очки, і перемога, по суті, гарантувала б друге місце чемпіонам минулого сезону та забезпечила б їм місце у Суперкубку Іспанії наступного року. У нинішньому фінансовому стані «Барси» кожен євро має значення, а різниця у призових між другим та третім гравцями надто велика, щоб її можна було ігнорувати.

Ніча, як і раніше, залишить Барсу у міцній позиції, але все ще ризикує фінішувати третім, а поразка стане ще одним серйозним ударом у період жорстоких поразок наприкінці сезону. Таким чином, завдання Хаві Ернандеса та його команди в суботу досить просте: перемогти у суботу та забезпечити мінімальний тиск в останніх чотирьох іграх сезону, що дасть молодим гравцям та резервістам шанс зіграти більше хвилин за клуб. починає планувати насичене літо.

Але просто не означає легко: перемогти цю команду Жирони було дуже складним завданням для будь-якої іншої команди Ла Ліги цього сезону, і вони домінували над Барсою на Монжуїку в грудні минулого року, щоб довести, що вони можуть перемагати будь-де, граючи у своєму сміливому , атакуючий стиль, незважаючи ні на що. якість супротивника.

Боротьба за титул не відбулася через важкий період кілька місяців тому, але сезон Жирони, як і раніше, вражає, незалежно від того, де вони фінішують. Менеджер Мічел Санчес тепер є бажаною тренерською перспективою, кілька гравців значно підвищили свої рейтинги, а лідер гонки Пічічі Артем Довбик, напевно, стане предметом великого інтересу у літнє вікно.

Червоно-білі хочуть, щоб ще один знаменитий результат завершив їхню чудову кампанію, і завершення сезонної перемоги над своїми знаменитими сусідами, безумовно, було б мрією для невеликого клубу, який все ще звикає до стабільного успіху. У суботу вони зіграють так само, як і весь сезон: з м'ячем, без страху передаючи його ззаду та використовуючи свою швидкість та майстерність на флангах, щоб якісно обслуговувати свого великого та талановитого нападника.

На передматчевій прес-конференції Хаві зазначив, що Барса хоче помститися за грудневу домашню поразку, а Блауграна хоче показати Жироні, що вони значно покращали з часу своєї першої зустрічі. Якщо не рахувати двох жахливих поразок від Парі Сен-Жермен і Реала, Барса насправді перебуває в гарній формі, і вони сподіваються використати цей імпульс, щоб здобути велику перемогу, якої вони відчайдушно потребують багатьох причин.

Дивитись Ла Лігу не завжди так весело, але цю гру обов'язково варто подивитися, і вона буде гарантовано цікавою.

МОЖЛИВІ СКЛАДИ

Барселона (4-2-3-1): Тер Штеген; Кунде, Араужо, Кубарсі, Кансел; Крістенсен, Гюндоган; Ямал, Фермін, Рафінья; Левандовськи

Жирона (4-3-3): Газзаніга; Ерік, Лопес, Блінд, Мігель; Мартін, Еррера, Алейш; Коуто, Довбик, Савіо