Вчора 4
Сьогодні 1
Завтра 3
Розгорнути Згорнути

Ломаченко: «Якщо українці побачать бій з Хейні, то, можливо, я допоможу їм на годину змінити свої погані емоції»

Колишній лідер легкого дивізіону – про війну в рідній країні
19 травня 2023р. 13:57
Ломаченко: «Якщо українці побачать бій з Хейні, то, можливо, я допоможу їм на годину змінити свої погані емоції»
Василь Ломаченко / Фото - skysports
Колишній володар титулів в трьох вагових категоріях Василь Ломаченко (17-2, 11 KO) в інтерв'ю YouTube-каналу Morning Kombat заявив, що не забуває про війну в Україні напередодні поєдинку проти абсолютного чемпіона світу в легкому дивізіоні Девіна Хейні (29-0, 15 KO).

«Дуже складно зберігати концентрацію. Кожен день я говорю про цю війну з друзями і рідними, які залишилися в Україні, обговорюю цю ситуацію. Це важко, але я просто намагаюся робити те, що можу, і представляти свою країну з цього боку. Я просто намагаюся так робити і тримати це в своїй голові. Я думаю, що українці дуже зайняті, щоб стежити за цим моментом, за нашим боєм. Але якщо українські фанати побачать цей поєдинок, то, можливо, я допоможу їм на годину змінити свої погані емоції».


Нагадаємо, поєдинок між Ломаченко і Хейні відбудеться 20 травня в Лас-Вегасі на MGM Grand Garden Arena.

Текстова онлайн-трансляція бою буде доступна на сайті XSPORT. Початок – 6:00.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 15)

Коментарі 20

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
20 травня 2023р. 09:09
Бажаємо перемоги Василю!Допоможи Господь!
19 травня 2023р. 23:31
Лома лучший и должен выиграть,а те кто против него,пусть желчью захлебнутся
20 травня 2023р. 02:17
Нехай йде боксувати з онуфрієм і мерседесом
20 травня 2023р. 10:19
Кастрюлеголовый и не
20 травня 2023р. 10:19
Кастрюлеголовый упырь
19 травня 2023р. 22:40
Бажаю Василю щоб получив гарної піздюліни можливо мозги на місце стануть якщо вони в нього є.
19 травня 2023р. 23:31
У тебя их нет,а Вася молодец
21 травня 2023р. 06:42
Завали  огрел
19 травня 2023р. 23:31
У тебя их нет
19 травня 2023р. 20:34
Мир вам друзі!  Духовна Батька не просто поміняти, потрібен час тому брати не тисніть на Василя, усьому свій час, він не зрадник свого народу, по перше він вірить в Ісуса Христа нашого Спасителя і прийдешнього Суддю, Він все розсудить і віддасть кожному по його справах на землі,  моліться краще за нього..🙏
20 травня 2023р. 02:24
В якого він вірить Христа? Він вірить путінському кгбісту гундяю і його шавкам онуфрію, мерседесу...
21 травня 2023р. 06:43
Дибіл завали  физиономия
19 травня 2023р. 20:26
Время покажет кто был прав. Василию - победы.
19 травня 2023р. 19:32
Василь, твою християнську любовь не всім зрозуміти, Україна з тобою!
19 травня 2023р. 16:17
:D прям переобувается перед боем, после снова печь пирожки с московитыми попами ?
19 травня 2023р. 19:35
З чого ти  взяв  що Запорізький Лука московський піп.
19 травня 2023р. 14:11
Желаю Хейни победы! А Лома для меня умер... Путинская патAckYXa
19 травня 2023р. 19:33
З чого ти брешеш.?
19 травня 2023р. 23:50
Вболіваємо за тебе, Вася! Бажаємо перемогти.
20 травня 2023р. 02:27
За нього будуть вболівати путінські холопи і гундяєвська чернь.

Букмекер місяця