Сьогодні 0

Гравець Минаю: «Вважаю, що нічийний рахунок – справедливий»

Ременяк – про нічию з Дніпром-1

Гравець Минаю Артур Ременяк поділився думкою про нічию з Дніпром-1 у матчі УПЛ.

«Свій дебют у нападі я відзначив забитим м'ячем, до речі, першим у складі «Минаю». Наприкінці першого тайму «заробив» пенальті і якби наш Кораблін його реалізував, то думаю, що дніпрянам важко було б врятуватися після 0:2.

Коли ж одразу після перерви господарі не схибили з 11-метрової позначки, то, як часто буває в таких випадках, додали обертів і біля наших воріт було спекотно, але ми вистояли. Якщо згадати, як розгорталися події у матчі, то вважаю, що нічийний рахунок – справедливий.

Після фінального свистка наш тренер Желько Любенович подякував за гру, хоча з огляду на наше турнірне становище хотілося більшого. Отже, вже в наступному поєдинку потрібно докласти максимум зусиль, щоб надолужити втрачене».