Винні все! Арбітри не змогли зупинити бійку і видалили обидві п'ятірки

Вогніще в протистоянні « Айлендерс » і « Піттсбурга »
21 травня 2021р. 14:04
Масова бійка Айлендерс і Піттсбурга / Фото - NHL.com

Третій матч серії першого раунду Кубка Стенлі між « Айлендерс » і « Піттсбургом » вийшов не тільки багатим на занедбані шайби, А й став справжнім торжеством олдскульного хокею. І, звичайно ж, цьому посприяла брутальна команда Баррі Троца, Кожен гравець якої в першу чергу боєць, а потім вже хокеїст.

У третьому періоді перед воротами « Піттсбурга » виникла масова бійка, яка переросла в справжній бій. За п'ять гравців кожної команди вчепилися з суперниками, але в деяких протистояннях витримувалися паузи, а класичної хокейної бійки не було ніде.

Арбітри спробували зупинити протистояння, але їх зусиль було недостатньо. Не стільки через те, що вони погано старалися, а з тієї причини, що їх просто було мало, щоб зупинити всі конфлікти.

Через те, що жодна з бійок не тягнула на великий штраф для її учасників, арбітри прийняли унікальне рішення – видалити обидві п'ятірки на дві хвилини за грубість.

Лавки запасних після цього моменту виглядали дуже забавно.

правда, Джейк Гюнцель отримав ще дві хвилини за удар ключкою – вже після бійки він для чогось вдарив Кайла Палміері, І судді цей момент не проплескали. У підсумку, « збудовані » за підсумками цього насиченого епізоду отримали більшість, яка змогли реалізувати.

Однак через хвилину Джефф Картер закинув четверту шайбу « Піттсбурга », « Айлендерс » відігралися завдяки голу Кела Клаттербака, Але перемогу гостям приніс Брендан Танев за три хвилини до кінця основного часу. « Пінгвіни » повели в серії 2: 1 після поразки в першій грі і повернули собі перевагу свого майданчика. Однак є відчуття, що ця серія затягнеться надовго, а подібних епізодів в ній буде багато.