Вчора 0
Сьогодні 2
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Директор МОК написав листи НОКам 35 країн, які виступили за відсторонення росіян та білорусів від Ігор-2024

Міжнародний олімпійський комітет продовжує надавати підтримку країнам-терористкам
13 лютого 2023р. 16:41
Директор МОК написав листи НОКам 35 країн, які виступили за відсторонення росіян та білорусів від Ігор-2024
МОК / Фото - Getty Images
Директор Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Джеймс Маклауд написав листи НОКам 35 країн, які мають намір вимагати відсторонення російських та білоруських спортсменів від літніх Олімпійських ігор-2024. Цитує Der Spiegel.

«Після зустрічі міністрів спорту нам стало відомо про багатьох неправдивих коментарях, зроблених під час зустрічі і згодом в ЗМІ, які спотворили результати самої зустрічі. Ми хотіли б закликати вас зв'язатися з вашим міністром, щоб переконатися, що він або не підписує декларацію, або хоча б подбає про те, щоб формулювання максимально відображало позицію олімпійського руху». 


Весь список країн, які підтримали вимогу відсторонити росіян і білорусів, поки невідомий. Серед тих, хто підтримав Україну – США, Великобританія, Німеччина, Франція, Польща, Нідерланди, Канада, Австралія, Японія, а також країни Балтії та Скандинавії.

Раніше один з членів МОК виступив за допуск росіян та білорусів на Олімпіаду-2024.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 4)

Коментарі 22

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
15 лютого 2023р. 12:41
Якщо взяв гроші в москви,то треба ж їх якось відробляти.Інакше ,як пояснити  впертість голови мок.Країн ,які не не хочуть бачити росіян і білорусів багато,вони не хочуть з ними разом змагатись,а він все одно їх пхає туди.
14 лютого 2023р. 13:11
Диких варваров,убийц детей,грабителей,марадеров, вы этих человекоподобных хотите допускать к цивилизованным соревнованиям ??? Сколько вам заплатили, Господа???
14 лютого 2023р. 14:39
Сколько детей украина убила на Донбассе с 14 по 22 год ты не посчитал, варвор? А то, что сейчас происходит так это украинское правительство допустило своими действиями. Либо Украина сама остановиться, либо её остановят. Чем больше он слушает своих хозяив, тем больше смертей. Украина сама выбрала этот путь!!
14 лютого 2023р. 15:46
Кто "он", слушает своих хозяив, грамотей?
14 лютого 2023р. 16:50
Получается, что если я с друзьями прийдем к тебе домой,без приглашения, перевернем там всё, начнём рассказывать как тебе жить,изнасилуем твою жену и детей,тебя поставим к стенке и ...*придумай сам*.В данном случае будешь виноват ТЫ?
рфию необходимо изолировать от человечества, и в спорте ,и в политике, да и в реальной жизни. Умственно отсталых обычно помещают в специальные заведения, ведь люди которые не умеют думать по другому не называют...
15 лютого 2023р. 06:21
Научись правильно писать, варвор!
15 лютого 2023р. 09:30
Шо ти мелеш  супермен  слабоумний, вас підарів не було то і ніхто не стріляв, тітьки ви появилися, зрозуміло що ви підлягаєте знищеню, і не пиши херню про дітей, це не ваша країна і  лютик  тут командувати.бидло ватне.
15 лютого 2023р. 09:44
Слухай ти, тупеньке! Почитай рішення суду з прав людини. Там все встановлено по донбасу. В тому числі і хто кого вбивав і вбиває...а потім пащеку відкривай.
15 лютого 2023р. 09:44
Слухай ти, тупеньке! Почитай рішення суду з прав людини. Там все встановлено по донбасу. В тому числі і хто кого вбивав і вбиває...а потім пащеку відкривай.
15 лютого 2023р. 08:00
Russia aggressor and terrorisst Putin killer
13 лютого 2023р. 23:51
Головне у тому, що майже всі члени олімпійської команди і Росії, і Білорусі, - це військовослужбовці, які, або воюють, або підтримують, або перше і друге одночасно, агресивну ВІЙНУ Росії проти України, яку буквально намагаються знищити.
Тому, вибачте, виконком МОК, і їх президент - останні покидьки.
І це правда.
13 лютого 2023р. 23:07
Возьмите этого Макдауэлл и провезите по Мариуполю, Буче, Бахмут, Ирпень, Никополь, Запорожье, и пусть посмотрит, что вытворяют орки, и стоит ли их соплеменников выпускать к цивилизации.
14 лютого 2023р. 12:45
Тогда для начала отстранять нужно американцев,проехавшись по Алеппо,Ираку и Сирию
14 лютого 2023р. 13:16
Умалишонная мадам,к твоему сведению Сирию и в частности Алеппо уничтожил ваш фашистско  супермен  генерал Суровикин,ковровыми бомбардировками ,по личному приказу вашего шизонутого карлика,недочеловека Путлера!!! Но вам в вашем диком,варварском фашистском кодле этого не понять !
14 лютого 2023р. 13:16
Умалишонная мадам,к твоему сведению Сирию и в частности Алеппо уничтожил ваш фашистско  супермен  генерал Суровикин,ковровыми бомбардировками ,по личному приказу вашего шизонутого карлика,недочеловека Путлера!!! Но вам в вашем диком,варварском фашистском кодле этого не понять !
14 лютого 2023р. 13:19
Сирию и Алеппо уничтожили по личному приказу фюрера Путлера.
14 лютого 2023р. 13:54
Ти баклан
13 лютого 2023р. 20:04
Странно звучит от МОК о допуске спортсменов РФ на олимпиаду 2024. Всегда Олимпийское движение должно пропагандировать мир на нашей планете, но, что получается? Большинство спортсменов РФ, так или иначе поддерживают войну РФ и Украины и такие люди не достойны выступать  в международных соревнованиях, так как это будет пропаганда РФ - государства террориста!
13 лютого 2023р. 20:30
Олимпийское движение должно пропагандировать здоровый образ жизни, приверженность к спорту, сопернический дух, пртчем тут мир? или война?
15 лютого 2023р. 08:02
Putin killer
13 лютого 2023р. 21:17
Ты где был когда твои хазяи разбомбили Югославию и окупировали ее сердце?! Кстати, ты человек или уродливый англороб?
15 лютого 2023р. 16:08
Щодо бувшої югославії звертайтеся до ООН

Букмекер місяця