Зараз 1
Вчора 11
Сьогодні 1
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Гутцайт: «Думаю, що приблизно 100-120 ліцензій у нас будуть для потрапляння на Олімпійські ігри»

Глава НОК України – про кількість наших спортсменів в Парижі-2024
17 квітня 18:53
Гутцайт: «Думаю, що приблизно 100-120 ліцензій у нас будуть для потрапляння на Олімпійські ігри»
Вадим Гутцайт / Фото - Facebook
Президент Національного олімпійського Комітету України Вадим Гутцайт поділився думками, скільки ліцензій на Олімпіаду-2024 отримають українці.

Яка у нас ситуація з олімпійськими ліцензіями?

«Адже ми розуміємо, яка йде підготовка. Ми розуміємо, як наші спортсмени готуються всередині країни та який психологічний стан у кожного спортсмена. Я впевнений, що немає такої родини, яка б не втратила в такий час чи родичів, чи друзів, чи ще когось. Тому складно. Тому зараз за ліцензіями не так у нас багато, я вважаю. В останні Олімпійські ігри, коли я працював міністром молоді та спорту, ми їхали з командою у 144 ліцензії. 144 спортсмени були на літніх Олімпійських іграх. На жаль, зараз лише 67 ліцензій. Але ще є 3 місяці, змагання продовжуються, і є час завоювати ліцензії. Я думаю, що близько 100-120 ліцензій ми матимемо для того, щоб наші спортсмени брали участь в Олімпійських іграх.


100 ліцензій – це скільки людей приблизно?

«На сьогоднішній день 67 ліцензій та 81 спортсмен та спортсменка братимуть участь. Тобто, якщо буде 100 ліцензій, то це буде 120-130 осіб. Бо, наприклад, в академічному веслуванні, у четвірці змагаються 4 спортсменки, але це лише одна ліцензія. У фехтувальниць – дівчата в шаблі та в шпазі – по 3 особи в команді, і ще один на лаві запасних чекатиме, який може виходити у командних змаганнях. Тобто це також 4 особи, а ліцензія одна. Таким чином, зараз 81 спортсменка та спортсменка вже потрапляють на Олімпійські ігри».


Раніше став відомий розмір призових, які отримають українські медалісти Олімпіади-2024.
Джерело: ukr.radio Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино