Світова рекордсменка та двоє мультимедалістів Токіо-2020: п'ять головних надій України на Олімпіаді в Парижі
![Світова рекордсменка та двоє мультимедалістів Токіо-2020: п'ять головних надій України на Олімпіаді в Парижі](/upload/resize_cache/iblock/111/916_537_2/111c3c80878b3af375a5027fce226f4f.jpeg.webp)
Олімпійські ігри-2024 в Парижі все ближче, і вже зовсім скоро ми вболіватимемо за наших спортсменів і, звичайно ж, сподіватимемося на якомога більшу кількість медалей.
Про те, хто може принести нам ці медалі – розповідаємо прямо зараз. Пропонуємо до вашої уваги п'ять головних медальних надій України на майбутній Олімпіаді.
Михайло Романчук (плавання)
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-07-18 19.14.54.jpeg)
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-07-18 19.14.53.jpeg)
Форма та готовність нашого плавця також не викликає сумнівів. Місяць тому він здобув своє шосте золото на чемпіонатах Європи, вигравши золоту медаль на дистанції 800 метрів вільним стилем, і тепер було б дуже непогано принести Україні ще одну, значно вагомішу золоту медаль.
Марина Бех-Романчук (легка атлетика)
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-07-18 19.14.51.jpeg)
Після пропущеного через травму чемпіонату Європи Бех-Романчук здобула бронзу в потрійному стрибку на етапі Діамантової ліги в Монако, тому чинна віце-чемпіонка світу в цій дисципліні точно готова поборотися за найвищі місця і на Олімпійських іграх.
До того ж, через травми не змагатимуться у потрійному стрибку в Парижі зіркова португалка Патрісія Мамона та жива легенда легкої атлетики світова рекордсменка з Венесуели Юлімар Рохас.
Людмила Лузан (веслування на байдарках та каное)
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-07-18 19.14.46.jpeg)
Після цього в кар'єрі Лузан було два золота та срібло чемпіонату світу, золото та срібло чемпіонату Європи – було все, проте для повної колекції не вистачає лише золотої медалі Олімпіади.
Олександр Хижняк (бокс)
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-07-18 19.14.44.jpeg)
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-07-18 19.14.43.jpeg)
Виправити цю несправедливість український боксер має намір уже в Парижі, де завдання тепер гранично зрозуміле – Хижняка влаштує лише золота медаль.
Ярослава Магучіх (легка атлетика)
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-07-18 19.14.31.jpeg)
Магучіх цілком могла досягти більшого і на попередніх іграх в Токіо, проте там обмежилася лише бронзою. За минулі три роки вона ще сильніше утвердилася в статусі номера один на планеті: чинна чемпіонка світу, Європи, чемпіонка і віце-чемпіонка світу в приміщенні, чемпіонка Європейських ігор – від перерахування її досягнень просто стає страшно, але тепер головне, щоб рука, нога або будь-яка інша частина тіла не здригнулися у вирішальний момент.
Перед стартом Олімпіади Ярослава ще й отримала найпотужніший психологічний заряд. На етапі Діамантової ліги в Парижі вона побила вічний світовий рекорд болгарки Стефки Костадінової, який тримався майже 37 років, успішно взявши висоту 2.10 м, причому з першої спроби, а також стала лише третьою легкоатлеткою в історії, яка має в активі два успішні стрибки на 2.07 м та більше. Одним словом, коли, як не зараз?
Михайло Цирук спеціально для ХSPORT.ua
У матеріалі використано фото Getty images, НОК України
Коментарі 0