Президент « Прометея »: « Знову просрали все в четвертій чверті »
![Володимир Дубинський Президент « Прометея »: « Знову просрали все в четвертій чверті »](/upload/resize_cache/iblock/f5e/916_537_2/f5e0436b20468e4ee99cce24acf8070c.jpg.webp)
Президент БК « Прометей » Володимир Дубинський в Facebook емоційно прокоментував виліт клубу з плей-офф Кубка Європи FIBA від « Монса » (81:88).
« Ми програли в грі, яку могли і зобов'язані були вигравати. Знову просрали все в четвертій чверті. Пропустити 37 очок за останню чверть це дуже багато, навіть для команди Вищої Ліги.Невже наш тренерський штаб не може з цим нічого зробити. Згадаймо Хімік, Тернопіль, Будівельник, тепер Монс ( мінус 37 за четверту чверть ), ми все програвали в четвертій чверті. Вели з хорошим розривом і програвали. На помилках вчаться, але як то не вчимося. Тренерський штаб не вгадав або не вміє, ось в чому питання? Так не може тривати постійно, це вже зовсім не смішно.
Гравців не хочеться особливо ні в чому звинувачувати. Команда показала в перших трьох чвертях хороший баскетбол і порадувала своєю грою. Єдине, що стало нормою, це жахлива реалізація штрафних кидків. Всі останні ігри наші маленькі, саме ті, що не мають право не забивати, просто безолаберно відносяться до виконання саме цього елемента. Схоже пора оголошувати штрафи і починати карати, згідно внутрішнього становища всіх, хто буде так відноситься до своїх обов'язків.
Дуже засмучений, щоб не сказати убитий результатом. Все нанівець і гроші на вітер. Але видать така доля уболівальників і Президента клубу. Значить недоросли і прорахувалися. Будемо далі вчитися і працювати ».
Нагадаємо, « Дніпро » також вилетів з Кубка Європи FIBA, Поступившись команді з Румунії.
Коментарі 0