Сьогодні 2

Екс-тренер «Шахтаря» виграв Суперкубок Камбоджі

Доля трофею вирішилася в додатковий час
03 серпня 2023р. 20:14
«Пномпень Краун» під керівництвом українця Олега Старинського виграв Суперкубок Камбоджі.

В матчі за трофей суперником «Пномпень Краун» стала «Вісаха». Основний час закінчився нічиєю 1:1 і гра перейшла в екстра тайми. Команда українського наставника забила вирішальний м’яч на 110 хвилині й таки вирвала перемогу.

За «Пномпень Краун» виступає українець Валерій Грішин, який є вихованцем «Шахтаря». Також в тренерському штабі працює ще один наш земляк Анатолій Бондаренко, який є асистентом Старинського.

Команда українського фахівця вдруге виграла Суперкубок Камбоджі. Раніше «Пномпень Краун» здобував Кубок ліги Камбоджі, а також титул чемпіона країни. Загалом Старинський здобув шість титулів на чолі камбоджійської команди.

Олег Старинський працював у «Шахтарі» U-19 та юніорській збірній Малайзії. «Пномпень Краун» тренер очолює з 2020 року.