Рух – Агробізнес. Пряма трансляція
13:00
Колишній український нападник клубу « Ноа Юрмала » Олексій Бабир відсторонений від футболу на один рік.
Гравець був запідозрений в участі в договірному матчі в чемпіонаті Латвії. 29 травня « Лієпаї » поступився « Ноа Юрмала » ( 0: 5 ).
Латвійська федерація футболу через свій сайт повідомила, що Бабир відсторонений від футболу на 12 місяців. Дискваліфікацію отримали також ще два гравці і всі троє були оштрафовані. При цьому, розгляду тривають.
За « Ноа Юрмала » Бабир виступає з зими цього року. До цього він значився в « Таврії », яка базується в окупованому Криму. Свого часу він грав за « Волинь ». У 2014-му році він прийняв громадянство Росії.
Раніше через підозри договірного матчу був затриманий в УПЛ матч « Міна » з « Шахтарем »,
Коментарі 0