Степаненко: « Замовили Мораесу « наполеон » за 120 гривень. З нього вистачить »
Мораес – про 100 голах в УПЛ: « Коли я приїхав в Україну, то мріяв провести тут красиву кар'єру »
Форвард висловився про своє досягнення
06 квітня 2021р. 16:59
Жуніор Мораес / Фото: Twitter
Форвард « Шахтаря » Жуніор Мораес прокоментував свій 100-й гол в УПЛ. Його слова призводить прес-служба « гірників ».
« Я дуже щасливий. Особливий момент для мене. Коли я ще дуже молодим приїхав в Україну, мріяв провести тут красиву кар'єру і домогтися багатьох цілей. 100 голів в чемпіонаті показують, що все йде правильно і що робота дає свої плоди.
« Шахтар » грає в атакуючий футбол, і у нас завжди багато гольових моментів. Дякую всім партнерам, які мені асистували. Напевно, дуже важливим був перший гол за « Шахтар » – в матчі з « Десной ». Він дав відчути впевненість в собі, щоб потім забити ще багато м'ячів ».
Коментарі 0