Сьогодні 2

Рибка отримав травму в першому турі чемпіонату Латвії

Олександра довелося замінити у другому раунді
Олександр Рибка / Фото: Лієпая

У 1 турі чемпіонату Латвії український голкіпер « Лієпаї » Олександр Рибка в матчі з « Меттою » ( 4: 1 ) травмував коліно.

33-річний українець на 49-й хвилині травмувався під час зіткнення з суперником в гольовій атаці. На 54-й хвилині воротаря замінив Крішьяніс Звіедріс.

Чемпіонат Латвії. 1 тур.

« Лієпая » – « Метта » 4: 1 ( 2: 0, 2: 1 )

голи: Ікауніекс, 19, Карашаускс, 41, Улдрікіс, 54 ( авт. ), Кейта, 90

«Лієпая»: Рибка ( Звіедріс, 54 ), Йоксимович, Шимич ( Ісаєв, 86 ), Кейта, Кігурс ( Укпа, 86 ), Березкін (.

«Метта»: Бекс, Новіковс, Федорович, Бірка, Мурітала ( Пузіревскіс, 76 ), Зеленков ( Рікіш, 83 ), Віентіесс ( Стдрікс, 83 ).

попередження: Йоксімович ( 71 ).

Карен Агабекян
(Голосів: 1)

Коментарі 1

14 березня 2021р. 09:17
"Александра пришлось заменить во втором раунде" - ??? Карен Агабекян, ну немає в футболі раундів, тайми є, а раундів немає. Ви б хоч трішки взнавали про вид спорту, про який пишете. Та й елементарну математику було б непогано освоїти. Якщо вказаний рахунок 4:1, то це означає, що було забито 4+1=5 голів. Саме так - рівно 5, а не "где-то так 3-4" чи "приблизительно 7-8". Тому і вказати потрібно авторів і час саме для 5 голів, а не для 4-ох, як це зробили Ви.
P.S. Шановні редактори! Якщо ви просто хотіли допомогти гарній людині, але дилетанту в спорті та математиці, довіривши написати замітку, щоб він міг заробити, то краще просто купіть йому хот-дог чи шаурму з кавою,  бо через такі замітки різко падає рейтинг сайту.