Тренер Лівого берега Первак: «Ми у тренувальному процесі відпрацьовували одинадцятиметрові»
![Тренер Лівого берега Первак: «Ми у тренувальному процесі відпрацьовували одинадцятиметрові»](/upload/iblock/6ff/6ff4756a86b39d2d7865f9199868c545.jpg.webp)
Вже трохи заспокоївся після нервового протистояння. Наша команда вистраждала перемогу. У функціональному плані відчувалися проблеми, але ми на це очікували, адже це дебютний офіційний матч після міжсезоння. Від гри до гри в цьому аспекті додаватимемо.Після матчу привітав хлопців із перемогою. До роздягальні увійшов президент і теж привітав усю команду. Дякую хлопцям за характер та терпіння.
Чекали, що все може завершитись серією пенальті?
Ми у тренувальному процесі відпрацьовували одинадцятиметрові. Лише за день до матчу зробили паузу, а так щоденно готувалися. Маємо бути готовими до всього.
Зробили якісь висновки з протистояння з Оболонню, коли не вдалося підвищитися у класі?
Безумовно, ми ретельно проаналізували ці матчі та зрозуміли над чим нам насамперед варто працювати. Розбирали гру Металіста 1925, адже в такій формації ніхто не грає в УПЛ. Вважаю, що досвід невдачі з Оболонню допоміг нам сьогодні. Хлопці прогресують і це не може не тішити. Нам ще потрібне підсилення, і ми над цим працюємо. Якщо не зможемо нікого запросити, гратимемо цим складом. У нас хороша команда, яка здатна досягати результату, - сказав Первак.
Коментарі 0