Вчора 0
Сьогодні 0

Савукінас: «Після гарного старту ми на упустили кілька хвилин, і« Веспрем »придбав перевагу»

Угорці взяли реванш за поразку в Запоріжжі
25 листопада 2021р. 22:34
Гинтарас Савукінас / Фото: handball.motorsich.com/

Головний тренер «Мотора» Гинтарас Савукінас на післяматчевій прес-конференції поділився думкою про матч 8-о туру групового раунду Ліги чемпіонів з «Веспремом» (29:36):

Хочу привітати «Веспрем» із заслуженою перемогою. Вони були найкращою командою з найкращою якістю гри на майданчику. На жаль, після гарного старту гри ми упустили кілька хвилин, і суперник придбав перевагу. Частину гри ми намагалися наздогнати їх, але, на жаль, сьогодні цього не сталося.

Порівнюючи обидва матчі з «Веспремом», в цей вечір ми зіграли гірше. Ми втратили багато можливостей, які треба реалізовувати. Коралес був шикарний в воротах сьогодні. Контратаки давалися нам важко, і суперник забив кілька голів в досить простих ситуаціях, що не давало нам наблизитися ближче, ніж на відстань чотирьох м'ячів.

Нагадаємо, в 7-му турі групового раунду Ліги чемпіонів «Мотор» в домашніх стінах переграв «Веспрем» (29:27).