Новіков – чемпіон рейтингового турніру Poland Open. Фільчаков – другий

Ковернюк і Зейналов стали володарями бронзових медалей на килимах Варшави
14 червня 2021р. 07:36
Семен Новіков / Фото - UWW
У Варшаві відбувся рейтинговий турнір зі спортивної боротьби ( вільна, греко-римська і жіноча ) Poland Open, який є одним з етапів підготовки до Олімпійських ігор в Токіо.

Слідом за вільники і жінками боротьбу на килимах столиці Польщі завершили представниці греко-римського стилю.

У вазі до 67 кг бронзову медаль завоював Богдан Ковернюк, Який в малому фіналі впевнено виграв у поляка Матеуша Шевчука з рахунком 4: 1.

Ясаф Зейналов став 3-м в категорії до 77 кг. Його суперник по бронзовому поєдинку, представник Туреччини Юнус Башар, Не вийшов на килим.

У ваговій категорії до 82 кг Ярослав Фільчаков став володарем срібної нагороди турніру. У фіналі уродженець Харкова за останнім дії програв узбеку Жалгасбаю Бердімуратову з рахунком 1: 1.

Чемпіон Європи-2020 Семен Новіков впевнено став чемпіоном у вазі до 87 кг. У фінальній сутичці титулований український борець виграв у угорця Іштвана Такача ( 2: 1 ).

Раніше призерами турніру Poland Open стали українські представники вільного стилю – Василь Михайлов, Ілля Арча і Олександр Колдовський.