Білосюк: « Якщо я буду в змозі побігти естафету на Олімпіаді-2022 – це буде диво »
![Олена Білосюк Білосюк: « Якщо я буду в змозі побігти естафету на Олімпіаді-2022 – це буде диво »](/upload/iblock/988/98804cf2eb9dbb86ac79dd058aa69cd0.jpg.webp)
Українська біатлоністка Олена Білосюк розповіла, як проходить її відновлення після коронавірус, а також про свою готовність до естафеті Олімпіади-2022 в Пекіні.
« Випробувати сам факт ізоляції важко: нам нікуди не можна, і нікому до нас. Сидиш в чотирьох стінах, без свіжого повітря. Коридори постійно обробляються хімією. Радувало тільки те, що у мене немає алергії, і я це нормально переносила, а хто алергік – це просто катастрофа для людини.Щодо фізичних навантажень – вже говорила, що через тиждень після мого захворювання, коли з'явилося бажання і можливість тренуватися, нам організували бігову доріжку, велосипед. Але так вийшло, що я перехворіла по повній програмі: з температурою, симптоматикою. 20-40 хвилин який-небудь аеробної роботи було складно зробити. У п'ятницю я вперше вийшла у двір, подивилася гонку дівчат. Покричала, поболіла, а через дві години, повернувшись в готель, розкладала сумки з запамороченням. Напевно, цей кисень, яким наситився організм – ходила як п'яна. Зараз ситуація та ж: паморочиться голова. Не знаю, від повітря або від коронавірус, але стан не радує.
Скажу так: якщо я буду здатна пробігти естафетну гонку, це буде диво. Коронавірус – це не проста застуда, що не нежить. Він жорстко впливає на організм і те, що я відчувала на тренуваннях, не побажаю ворогам, не кажучи вже про спортсменів.
Як я запам'ятаю ці ігри? Як страшний сон. Люди готуються до Олімпійських ігор чотири роки, а у мене за три дні якимось чином треба стати на ноги. Не знаю, як це зробити. Мені це ще пів біди, медаль є, і для мене це четверта Олімпіада. А для Дар'ї Блашко перша і за день до гонки позитивний тест на коронавірус ».