Горуна: « Ігнорування інших атлетів на подіумі більше б розцінювалося як негідну поведінку спортсмена »
Львів подарує квартири трьом своїм олімпійським призерам
Про подарунок особисто заявив мер Андрій Садовій
12 серпня 2021р. 17:58
Станіслав Горуна / Фото - gettyimages
Троє львів'ян, які завоювали медалі на Олімпійських іграх в Токіо, отримають від мерії Львова квартири в подарунок. Про це в ефірі радіо « Люкс FM » розповів міський голова Андрій Садовій.
« У Львові є традиція: хто привозить олімпійську медаль – отримує від міста квартиру. Ця норма у нас є вже дуже багато років. В цьому році ми готуємо для олімпійців три квартири.Сьогодні будь-яка олімпійська медаль критично цінною, адже між золотом, сріблом і бронзою – мікрони різниці. Наші спортсмени дуже старалися, тому отримають приблизно однакові квартири ».
Відзначимо, що квартири отримають велогонщиця Олена Старикова – срібло, борець Алла Черкасова і каратист Станіслав Горуна – бронза.