Вчора 18
Сьогодні 10
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Надовго не вистачило. Ломаченко на пресконференцію з Хейні прийшов у футболці з мандиліоном, але без українського прапору

Чекаємо на стяг Білгород-Дністровського?
31 березня 2023р. 10:18
Надовго не вистачило. Ломаченко на пресконференцію з Хейні прийшов у футболці з мандиліоном, але без українського прапору
Перед боєм з Ортісом ситуація була інакшою / Фото: Top Rank

Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко (17-2, 11 KO) провів першу пресконференцію з абсолютним чемпіоном Девіном Хейні (29-0, 15 KO) напередодні очного поєдинку.

На відміну від попереднього бою з Джемейном Ортісом (16-1-1, 8 KO), цього разу «Хай-Тек» прийшов без українського прапору. Проте був одягнений у футболку з мандиліоном. У своїх соцмережах Василь не особливо переймається агресією росії по відношенню до України, але про «утиск церкви» знають всі шанувальники «Матриці».

Як Ломаченко та Хейні зустрілися віч-на-віч.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 16)

Коментарі 17

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2   
1 квітня 2023р. 12:35
Вася молодец!! И забей на всё наше.. И живи счастливо!!
1 квітня 2023р. 10:22
А кто это?
1 квітня 2023р. 08:49
Васе, удачи в поединке!
1 квітня 2023р. 08:31
Путин х#йло
1 квітня 2023р. 10:28
Кто это?
1 квітня 2023р. 08:06
Очень не далёкая личность... Хоть и боксер хороший...
1 квітня 2023р. 09:02
Точно. И точно
1 квітня 2023р. 09:03
Точно. И точно
1 квітня 2023р. 09:10
Половина всех отцов ожидают.. Когда уже,,мой,, поумнеет.. Жди и ты Анатолий.. может на пасху уже
1 квітня 2023р. 09:10
Половина всех отцов ожидают.. Когда уже,,мой,, поумнеет.. Жди и ты Анатолий.. может на пасху уже
1 квітня 2023р. 09:15
Вы, видимо, не оправдаете ожиданий никогда:D
1 квітня 2023р. 06:43
Вася лучший...рыцарь без страха и упрёка а пропускные шавки пусть кусают себя за яйца )))
1 квітня 2023р. 06:08
Будемо бажати щоб цього недоростка Васю отхер..ли по повній. Вся Україна бажає цього принаймні ті які себе рахують ними!
1 квітня 2023р. 07:45
Вся Україна за Васю. А бандерлоги хай як завжди усруться від шаленої люті!
1 квітня 2023р. 11:03
Пішов нах'й, рашист е..ний
1 квітня 2023р. 11:18
Это Ты быдло .Вся  Украина? лютик  путинское!!!!ВСЯ УКРАИНА НА ФРОНТЕ!СЛАВА УКРАИНЕ!!а пиндосам свалка истории
1 квітня 2023р. 17:46
Баран ти і точно не з України.
1 квітня 2023р. 08:00
Ти повний не доумок що він зробив такого щоб його не поважати ви постоянно його хаєте не зрозуміло чому хотів би в рашу звалив би хоті в би за  супермен  захищав би а у вас він флаг України не приніс він російський патріархат захищає ви це бачили це все бла бла для таких дураків як ви а хто який Українець дивіться за собою бо з ваших уст це теж як бла бла чи балабола
1 квітня 2023р. 08:00
Ти повний не доумок що він зробив такого щоб його не поважати ви постоянно його хаєте не зрозуміло чому хотів би в рашу звалив би хоті в би за  супермен  захищав би а у вас він флаг України не приніс він російський патріархат захищає ви це бачили це все бла бла для таких дураків як ви а хто який Українець дивіться за собою бо з ваших уст це теж як бла бла чи балабола
1 квітня 2023р. 10:47
Василий,молодец! Браво! Гни свою линию! Победы тебе!
1 квітня 2023р. 19:26
Вася трус і зрадник. Бажаю йому поразки , як і всій ручні. Слава Україні!
1 квітня 2023р. 11:06
Таких як ви з ломаченком в рашстан відправити треба майно конфіскувати, а вас московських жополизів туди. Без рубахи.
1 квітня 2023р. 11:57
Коли вже безумці які повстали проти Бога зупиняться ?!
Головне : не чіпають в країні жодних других релігій : католиків, уніатів-розкольників, мусульман, жидів-хасидів(іудаістів та інші їх секти), велосипедистів 7-го дня, 50-десятників, свідків іегови , сатаністів, … - хотя їх більшість є також в РФ !?
Куди дивиться весь «цивілізований світ» ?! А все просто - весь так званий «цивілізований світ» - у полоні нашого ворога - сатани !!!
Але скоро втрутиться сам наш Господь Ісус Христос і на ведеться ще порядок (тільки на невеликий час), а далі Суд Божий !!! Так що - треба терміново усім каятись у своїх гріхах через Великі Таїнства Господні !
1 квітня 2023р. 14:36
Тебя тоже вместе с упцмп в рамку  лютик  отправить  самка  а не украинец