Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Суддівський свавілля вищого рівня. Синові Кадирова дали перемогу, коли суперник почав його сильно бити

У Росії виник скандал через виставу на боксерському рингу
19 квітня 2021р. 10:19
Суддівський свавілля вищого рівня. Синові Кадирова дали перемогу, коли суперник почав його сильно бити

У Росії на турнірі з боксу виник скандал після того, як 13-річний син глави Чечні Рамзана Кадирова Адам переміг після дивного спектаклю у виконанні судді і тренера суперника.

Бій пройшов між Кадировим і боксером з Кабардино-Балкарії Асланом Біттіровим. Коли Адам пішов в атаку, а суперник кілька разів потрапив йому назустріч, рефері раптово зупинив бій, а тренер Біттірова викинув на ринг біле рушник.

Опонент Кадирова від подиву лише розвів руками.


Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 93)

Коментарі 20

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2   
20 квітня 2021р. 07:21
Хахаха трусы не играют в хокей
20 квітня 2021р. 07:17
Держись Тайсон Фьюри к тебе идёт настоящая звезда, правда вместе с рефери!
20 квітня 2021р. 06:41
ТоваріСЧ ахмадка диров як було недолугим, так оне і скінчиться. І навіть не уявляє, яку долю підготував своїм висіришам, коли його завалять.
20 квітня 2021р. 12:31
Я не понимаю,вы и вам подобные комментаторы где-то проходят спец.обучения,чтобы позорить нашу прекрасную страну Украину?
20 квітня 2021р. 20:23
Однозначно
20 квітня 2021р. 06:20
Боксер как с хуя кондитер
20 квітня 2021р. 02:42
Пожизни трусы,одно в жизни умеют только врать.
19 квітня 2021р. 23:16
И где ваша честь? Стыд. Стыд. Стыд. Стыд. Стыд.
19 квітня 2021р. 19:25
ну и ну....................вообще позорище.
19 квітня 2021р. 19:22
ну и ну....................вообще позорище.
19 квітня 2021р. 15:23
Расеяне, вам стоять на каленях и сасать сасать и миллион раз сасать.......Далбайобы конченные, вы миллиарды заплатите, за уничтоженный Грозный!!!!!!!!!!!!!! Платите и будете сотни лет платит за уничтоженный Грозный!!!!!!!!!!!!!!
19 квітня 2021р. 18:01
Сама дальше СОСИ, хрен бы вы отстроили Грозный без России...
19 квітня 2021р. 22:39
Так может Маскву расхерачить, а потом помочь отстроить?
20 квітня 2021р. 08:19
Э абизяна тумбачку закрой,не гоже нашим русским сучкам знать что они наши сучки