Стаховський привітав « Динамо » з перемогою в чемпіонаті України
Родрігеш: « Тепер наша мета – Кубок України »
Люксембурзький легіонер « Динамо » не бажає зупинятися на досягнутому
26 квітня 2021р. 09:45
Жерсон Родрігеш / Фото - ФК Динамо Київ
Нападаючий « Динамо » Жерсон Родрігеш поділився емоціями після розгромної перемоги в матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги ( 5: 0 ) і завоювання чемпіонського титулу.
Як ви будете почуватися – бути чемпіоном України?
Прекрасние відчуття. Ми довго йшли до цього, працювали над собою, командними взаємодіями. Зі зміною тренера дуже багато змінилося, ми стали сильнішими. Тепер наша мета - Кубок України. Хочемо завоювати всі можливі трофеї. Крім того, ми повинні ще поліпшити свою гру, щоб домогтися гарних результатів в Лізі чемпіонов.
У матчі з «інгульцом» ви продемонстрували видовищний, відкритий футбол. Чи отримали ви задоволення від такої гри?
« Інгулець » – не такий сильний. Але ми були серйозно налаштовані, добре підготовлені до цього поєдинку. Думаю, будь-яка команда буде отримувати задоволення від того, що контролює хід гри і домінує на поле. До того ж, зіграв не весь матч, тому кожна ігрова хвилина була важлива для меня.
Мірча Луческу в післяматчевій прес-конференції сказав, що за сезон у вас з'явився менталітет переможців. Це правда?
Да. Наша команда молода і спочатку у нас не було такого менталітету. Зараз ми хочемо перемагати в кожній грі і ставати чемпіонами – Луческу це прищепив нам. Ми виросли як команда і індивідуально. Містер виконав неймовірну работу.
Який план на решту гри в сезоні?
Виіграть всі матчі і набрати всі очки, а також і завоювати Кубок Украіни.
Перший президент України Леонід Кравчук привітав « Динамо » з чемпіонством.
Коментарі 0