Вчора 15
Сьогодні 4

Тен Хаг - після поразки Тоттенгему: «Ми повинні прийняти це і стати кращими»

Повний розгром
Головний тренер МЮ, Ерік тен Хаг підбив підсумки матчу 6-го туру АПЛ проти Тоттенгема (0:3). Слова коуча наводить ВПС.

«Пропущений гол після двох-трьох хвилин похитнув нашу віру. Цілком необов'язковий гол. Щоб пропустити такий гол, центральний півзахисник [суперника] вступає в гру і пасує всією командою правого флангу, а потім вінгер б'є на дальню штангу. Та сама помилка, що і з Твенте.

З того моменту ми були зосереджені на м'ячі. Ми не могли знайти трикутники або перемикання, ми мали кілька хороших моментів, але з цього моменту ми не змогли закріпитися. І ми здатні на більше. Навіть після такої помилки з нашого боку ми маємо залишатися спокійними.

Ми мали шанси до перерви, і в другому таймі, коли ми грали вдесятьох, у нас теж були шанси. Це, безперечно, вплинуло на гру. Я не думаю, що то була червона картка. Спочатку ми маємо розібратися з цим та виявити стійкість. Цього замало. Ми повинні прийняти це і стати кращими. Зосередитись на наступній грі та зробити все краще, ніж ми зробили сьогодні», - сказав тен Хаг.