Україна завоювала срібло на Кубку світу серед студентів

Змагання пройшли в Китаї
31 жовтня 2023р. 18:55
Фото - УАФ

Завершився Кубок світу з футболу серед університетських команд за версією FISU – Міжнародної федерації університетського спорту. У фіналі серед чоловіків українська команда зустрілася з бразильською.

Україну на змаганнях представила команда Київського національного торговельно-економічного університету. У вирішальній зустрічі вона поступилася представникам університету Паулісти.

Основний і додатковий час матчу завешилися нічиєю 1:1. У серії пенальті сильнішими виявилися бразильці (7:6). Раніше українці обіграли представників Австралії (6:0), Республіки Корея (2:1), Аргентини (3:0) і Уругваю (2:0).

Відзначимо, що змагання пройшли у Китаї. Жіноча команда Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини посіла сьоме місце.

Раніше студентська збірна України з футзалу також програла Бразилії у фіналі чемпіонату світу-2022.