Жиру: « Україна показала відмінний футбол, але ця збірна була нам по зубах »

Команда Шевченка зіграла внічию з чемпіонами світу
25 березня 2021р. 16:58
Олів'є Жиру / Фото: Getty Images

Нападаючий збірної Франції Олів'є Жиру прокоментував нічию з Україною ( 1: 1 ) в 1-му турі відбору на ЧС-2022. Слова форварда призводить L`Equipe.

« У першому таймі ми повністю домінували. У нас був м'яч, були шанси. Але нам не вдалося забити другий гол. Після перерви ми продовжували атакувати, і були здивовані, що м'яч не заходив у ворота України. Захисники боролися дуже жорстко. При першій же можливості йшли в прямий контакт. Це нормально.

Ми були приголомшені таким пропущеним м'ячем. Було цікаво, чи зможемо ми впоратися. Так, ми засмучені. Але суперник відверто грав на нічию. Збірна України була нам по зубах, хоча і продемонструвала відмінний футбол ».

Підніжки « великим » командам стають фішкою збірної України. Нічия з Францією – точно не відскік.