Зараз 1
Вчора 19
Сьогодні 9
Завтра 17
Розгорнути Згорнути

Останні новини дзюдо: Єдиноборства

25 - 45 45
1 2
Більше новин

Новини дзюдо України та світу

Дзюдо - бойове мистецтво, яке зародилося в Японії. Створив його майстер Дзігоро Кано. Зараз дзюдо є міжнародним видом спорту і входить в програму Олімпійських та Паралімпійських ігор.

У дзюдо прийоми становлять кидки, задушення, утримання і больові. Використовуються вони в партері і стійці. Сутички проходять на татамі (спеціальному килимі). Стартувати дозволено тільки з позиції стоячи. Перед тим, як почати, спортсмени повинні вклонитися один одному. Кожну сутичку судять три арбітри. Один з них знаходиться безпосередньо на татамі, інші два - за його межами. На міжнародних чемпіонатах високого рівня судді можуть запитувати відеоповтори. Змагатися з дзюдо дозволено в 7 вагових категоріях.

За спортивним дзюдо проводиться безліч великих змагань: чемпіонати світу, Європи, Суперкубок світу, Великий шолом і інші. Змагання можуть бути командні, особисті і особисто-командні.

В Україні національна збірна гідно представляє нашу країну на міжнародній арені. У наш час гордістю України є Дар'я Белоддед, яка в 2018 році стала наймолодшою чемпіонкою світу з дзюдо в історії. Також своїми досягненнями прославилися Георгій Зантарая, Станіслав Бондаренко, Валентин Греков і інші. На території нашої країни організацією змагань і розвитком цього виду спорту займається Федерація дзюдо України. Зокрема, у нас регулярно проходить чемпіонат України з дзюдо серед різних вікових груп, міські та обласні турніри.

Новини дзюдо: результати, відео, онлайн

В даному розділі ви знайдете найголовніші новини дзюдо. Ми регулярно публікуємо :

  • результати великих турнірів ;
  • текстові та відео онлайн трансляції ;
  • календар змагань з дзюдо ;
  • новини про спортсменів ;
  • інтерв'ю з дзюдоїстами і тренерами ;
  • огляди сутичок і повтори найцікавіших моментів ;
  • ексклюзивні матеріали і багато іншого.

З XSPORT.ua ви завжди будете знати, що важливого відбувається в дзюдо і які успіхи демонструють українські спортсмени.

Читайте далі