Терлюга: «Дуже хотілося б повторити результат минулого Євро, виграти перше місце»
![Терлюга: «Дуже хотілося б повторити результат минулого Євро, виграти перше місце»](/upload/resize_cache/iblock/40e/916_537_2/40e4b1dd98d1e11eeedbdf132be91cea.jpg.webp)
Віцечемпіонка Олімпіади-2020 Анжеліка Терлюга
поділилася очікуваннями від чемпіонату Європи-2023, який пройде у Іспанії:
Дуже хотілося б повторити результат минулого року, виграти перше місце. Я сподіваюсь, що все вийде. І це також буде класна перевірка перед Європейськими іграми. Я вигравала «срібло» Європейських ігор в 2019 році. Можливо, цього разу в Кракові буде останній шанс для зустрічі з моєю одвічною суперницею – Івет Горановою з Болгарії. Саме їй я поступилася у фіналі Олімпіади. Я побачила, що на континентальну першість вона змінила вагову категорію та буде боротися у вазі 61 кілограм. Але в рейтингу Європейських ігор вона лишається на третьому місці у категорії до 55 кілограмів, тобто має ліцензію. Якщо вона зараз на Євро не візьме ліцензію у новій вазі для себе, то точно поїде у моїй категорії, а вже потім перейде у вищу.Чемпіонат світу – це поки що певна «стіна» для мене, бо мені не вдавалося досі піднятися на п’єдестал. Усі про це говорять і про це знають. Для мене, можливо, це болюча тема, бо я кожного разу віддаю всю себе, щоб підготуватись та зробити максимум. Винятком був хіба що рік з Олімпіадою, але й там я намагалась. Зараз мені важко будувати план, але я дуже цього хочу, буду концентруватись на ньому покроково. Спочатку Євро, потім Прем’єр-ліга, бо ці бали дуже важливі. Мені треба залишитись на першому місці, аби отримати ліцензію від української федерації та представити країну на чемпіонаті світу.
Склад збірної України на ЧЄ-2023.
Коментарі 0