Головний тренер збірної України з лижних гонок: «Дівчата показали не той результат, на який були готові»
![Олександр Пуцко Головний тренер збірної України з лижних гонок: «Дівчата показали не той результат, на який були готові»](/upload/iblock/a21/a219ef432d7d5b60c3644e6341e379ff.jpg.webp)
Головний тренер збірної України з лижних гонок Олександр Пуцко прокоментував результати українок в скіатлоні і розповів , що трапилася с Вікторією Олех.
«Дівчата показали не той результат, на який були готові. Ми розраховували на топ-40-50.Марина Анцибор була посіяна на 44-у позицію, недалеко від неї Юлія Кроль, тому приблизно цього і очікували. Перемерзлий сніг, висота, погодні умови, звичайно, вплинули на швидкість навіть топових спортсменів. Але на Олімпійських іграх не буває легких трас. Попереду у нас спринт, індивідуальна гонка. Зробимо висновки і постараємося показати найкращий результат. Головне, щоб всі були здорові і ми змогли взяти участь ще в естафеті.
Вікторія Олех боролася сама з собою. На першому колі побачив, що у неї пішла носом кров, що дуже мене злякало. Порадив зійти з дистанції, але вона не зупинилася - продовжила боротьбу і дійшла до кінця ».
Загальний медальний залік за підсумками другого змагального дня Пекіна-2022.
Коментарі 0