Окіпнюк: «Випустили з карантину буквально перед стартом змагань»
![Олександр Окіпнюк Окіпнюк: «Випустили з карантину буквально перед стартом змагань»](/upload/resize_cache/iblock/d03/916_537_2/d0345a4bf467e3edbf97397fb2f022ce.jpg.webp)
Український фрістайліст Олександр Окіпнюк прокоментував вихід у фінал лижної акробатики на Олімпійських іграх-2022.
«Для мене це перша олімпіада. Я тільки вийшов з карантину, прямо перед сьогоднішнім стартом. Однак перед другим стрибком наш тренер Енвер Аблаєв сказав: «Треба ризикувати. Зараз або ніколи ». Тому зробили такий складний стрибок. Радий, що вдалося вийти у фінал.Цей стрибок виконав в восьмий раз в кар'єрі. Він ще кілька недопрацьований, але все склалося добре. Треба працювати над приземленням. На карантині було дуже важко, але допомога Всевишнього і підтримка близьких рідних додали сил. Для кожного спортсмена виступ на Олімпійських іграх - це мрія. Радий, що я її зміг здійснити.
У нас фантастична команда. До останнього відчував підтримку Олександра Абраменко і Дмитра Котовського, наших дівчат, збірної, представників Олімпійської місії України, журналістів на стадіоні, які, незважаючи на такий холод, підтримували мене і чекали мого виступу. Велике спасибі всім ».
Нагадаємо, Олександр Абраменко також висловився про вихід у вирішальний коло змагань.
Коментарі 0