Караваєв розкрив вдалий план на гру з Францією
![<i>Олександр Караваєв Караваєв розкрив вдалий план на гру з Францією](/upload/iblock/a5e/a5ea52b9a712f5edb01d674f7e6f0348.jpg.webp)
Захисник збірної України Олександр Караваєв після матчу відбору на чемпіонат світу-2022 проти Франції ( 1: 1 ) розповів, за рахунок чого вдалося відібрати очки у грізного суперника. Також футболіст поділився думками про решту березневих іграх з Фінляндією і Казахстаном.
После фінального свистка перша думка була про те, що ми змогли досягти того, що було задумано тренерським штабом. Матч з Францією показав, що якщо правильно грати, виконувати установку наставника, можна на рівних протистояти і домагатися результату з топ-збірними Європи.Не вистачило сміливості для перемоги? Все може бути. Однак можна було так побігти вперед, що потрапити в полон. У французів швидкі і індивідуально сильні футболісти, тому потрібно було витримувати баланс. Ми не грали на відбій, і за рахунку 1: 1 у нас були перспективні контратаки. Але знову ж таки, команда зіграла більш строго в обороні, щоб убезпечити свої ворота.
В моменті з голом Сидорчука, коли я усвідомив, що м'яч у мене під контролем, то, звичайно, подивився в центр і в цей момент Серьога почав кричати дати пас. Все вийшло.
Потрібно було перекрити фланги, адже там були Коман і Мбаппе — технічні та швидкісні футболісти. І ми обов'язково повинні були страхувати один одного, а також намагатися заповнювати вільні зони в контригрі, коли їх крайні захисники ці зони відкривали, підключаючись до атак.
Про Мбаппе не потрібно було багато говорити. Ми всі прекрасно бачимо гру цього футболіста в збірній Франції і в Лізі чемпіонів.
Найважливішою в протистоянні з ним була концентрація уваги. Не можна було дати Мбаппе розбігтися, треба було постаратися позбавити його вільних зон, оскільки знову ж таки, техніка і швидкість – це його найсильніші сторони.
Чи складно буде перебудуватися на фінів, які віддадуть м'яч? Думаю ні. Тренерський штаб розповість нам, як потрібно протидіяти цьому опоненту. Ми і самі розуміємо, що без наступних перемог нічия у Франції буде не так цінна.
Це міцна непоступлива команда, яка любить боротьбу. Фіни сильні у верхових дуелях, тому на перший план в таких поєдинках виходить бажання і самовіддача.
У нас повна обойма, тому наставники визначать, хто краще готовий до матчу, той і вийде на поле. Тим більше, що після позитивного результату завжди легше восстанавліваться.
Гру відбору на ЧС-2022 можна буде подивитися 28 березня на нашому сайті. Відеотрансляція матчу Україна – Фінляндія онлайн. Також на XSPORT.ua буде доступна текстова трансляція зустрічі. Початок – о 21:45.