Вчора 4
Сьогодні 11
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Терлюга відповіла, чи має намір вона виступити на чемпіонаті світу-2025

Титулована каратистка розповіла про свої проблеми
25 лютого 13:24
Терлюга відповіла, чи має намір вона виступити на чемпіонаті світу-2025
Анжеліка Терлюга / Фото - Facebook
Срібна призерка Олімпіади-2020 з карате Анжеліка Терлюга розповіла, що поки що не має наміру брати участь у чемпіонаті світу-2025.

«Одразу скажу, що я не планую чекати два роки. Не тому, що я не люблю карате. Я дуже мріяла про перше місце на чемпіонаті світу. Просто люди, які ніколи не займалися професійним спортом, не розуміють, що таке сказати: «Ну, нічого через два роки ще буде». У нас, у професійних спортсменів, особливо коли ти професіонал за 30 років, для нас тримати себе в хорошій формі ще два роки дуже важко. У мене є травми, мій організм виснажений».


«Відбір на Олімпіаду розпочався у 2018 році. Нині 2024-й. Я шість років у дуже високому темпі їжджу на змагання, завойовую медалі, досягаю певних вершин. Вже шість років я на першому місці у рейтингу. Я адекватна людина, я розумію, що це дуже складно і майже неможливо тримати себе у формі постійної два роки. Скажу так: поки що не планую брати участь у чемпіонаті світу 2025 року. Але все у житті буває. Може, там і з'явлюсь. Може, амбіції візьмуть гору».


Раніше Терлюга висловила ненависть до росіян.
Джерело: dumskaya.net Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця