10:05
Спідвей. Гран-прі. Етап 8. Воєнс (Данія)
09:45
Волейбол. Суперліга-Будінвест. Чоловіки. Юридична академія - Збірна Полтавської області ВК Решетилівка

Терлюга: «Для мене поділ росіян вже не відбувається»

Титулована українка аргументувала свою позицію
17 серпня 18:49
Терлюга: «Для мене поділ росіян вже не відбувається»
Анжеліка Терлюга / Фото - insidethegames.biz
Срібна призерка Олімпійських ігор в Токіо-2020 з карате Анжеліка Терлюга в інтерв'ю YouTube-каналу «Прямий FM» висловилася про мовчання російських спортсменів.

«Цікаве питання. Напевно, у них там настільки тиранія, настільки бояться диктаторського режиму, що люди не можуть ні висловлювати думки, ні проти війни, і говорити про це публічно. Я ніколи не бачила в цих людях якихось антилюдей».


«Якби я не настільки негативно не висловлювала свою думку проти того, що відбувається. Я писала багато поганих слів і говорила про всі рашістах. Для мене в якийсь момент їх поділ вже не відбувається. Коли ти бачиш більшу частину людей, як вони радіють смерті дитини, кажуть, що починали б кожен день з вбивства українців, кажуть « краще буду без грошей, але щоб здохли кропи». І коли ти це читаєш, ти не можеш писати негатив і не звертатися до всієї їхньої країни».


«Я думаю, це і є причина, чому ці люди нічого не пишуть мені в приватні повідомлення. Тому що думають, що якщо він зараз що-небудь напише, то я його відправлю».


Раніше Терлюга повернулася в Україну, Після 5-тижневої відсутності.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: